vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Rossi: Bude to zvláštní pocit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Rossi: Bude to zvláštní pocit
29.05.2020
 

Valentino Rossi přiznává, že závodit dvakrát na té stejné trati a ještě před prázdnými tribunami, pro něj bude hodně zvláštní pocit.


Letošní sezona šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů by měla odstartovat v polovině července, na finální potvrzení tohoto kalendáře si ale ještě budeme muset minimálně do poloviny června počkat.

I tak je všem jezdcům včetně Valetnina Rossiho již nyní jasné, že letošní sezona bude svým formátem hodně netradiční. Jak ale přiznal devítinásobný mistr světa, dle jeho názoru bude největším rozdílem skutečnost, že se na jedné trati pojede více Grand Prix.

„Letošní sezona bude hodně speciální. Zaprvé budeme mít asi jen polovinu původně plánovaných závodů, to je jasný rozdíl. Ale asi největší změnou pro mne bude skutečnost, kdy na jedné trati pojedeme více závodů. To bude hodně velký rozdíl. Zároveň musíme počítat s tím, že zde bude spousta restrikcí, v paddocku nebudou téměř žádní lidé a tribuny budou prázdné. To bude z mého pohledu hodně zvláštní pocit,“ řekl Valentino Rossi.