MMBshop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. prosince 2021 do 9. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Rossi oficiálně u Petronasu

Text: jnyk, Zdroj: TZ Petronas
Rossi oficiálně u Petronasu
26.09.2020
 

Tým Petronas Yamaha dnes oficiálně oznámil podpis smlouvy s Valentinem Rossim, který pojede v jeho barvách v roce 2021.

 

Plány, o kterých se diskutovalo již od startu letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, se nyní staly skutečností. Satelitní tým Petronas Yamaha dnes oficiálně oznámil podpis smlouvy s devítinásobným mistrem světa Valentinem Rossim.

Jak jsme již dříve informovali, Valentino Rossi v barvách tohoto týmu doplní svého mladšího krajana – Franca Morbidelliho.

„Pro tým Petronas Yamaha Sepang Racing a všechny naše partnery je obrovská pocta přivítat v našich řadách legendu motocyklového sportu, kterou je Valentino Rossi, jenž pojede v barvách našeho týmu v příštím roce. Jeho zkušenosti budou pro náš tým velkým přínosem a věřím, že od něj také spoustu věcí naučíme. Zároveň také dáme absolutní maximum do toho, abychom mu pomohli být konkurenceschopný abychom mu splatili důvěru, kterou do našeho týmu vložil. Mám z této příležitosti obrovskou radost. Věřím, že kombinace Valentina a Franca nám pomůže posílit na trati, naším cílem je být opět konkurenceschopní. Už se nemohu dočkat“ řekl manažer týmu Razlan Razali.