vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Rossi: Podpis oznámíme v Barceloně

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi: Podpis oznámíme v Barceloně
12.09.2020
 

Valentino Rossi prozradil, že k oznámení podpisu smlouvy na příští rok dojde velmi pravděpodobně v průběhu Grand Prix v Barceloně.


Italský závodník Valentino Rossi doposud stále nepodepsal smlouvu s týmem Petronas pro sezonu 2021, což i v Paddocku Grand Prix San Marina vzbudilo řadu spekulací, kdy byl Rossi dokonce spojován i s koncem kariéry po letošní sezoně.

Tento dotaz dostal samotný Valentino i na čtvrteční tiskové konferenci, která víkendové Grand Prix San Marina předcházela. Jak ale Rossi potvrdil, konec kariéry rozhodně nechystá a smlouvu na 99% podepíše velmi brzy. Konkrétní termín Valentino nespecifikoval, ale dle slov devítinásobného mistra světa by měla být celá záležitost dořešena v následujících týdnech.

„Situace v této věci je zatím stále stejná, to znamená, že za poslední týdny se nic nezměnilo. Dáváme si s Yamahou čas, zatím nemáme kam spěchat a můžeme v klidu doladit všechny potřebné detaily. Zároveň ale mohu potvrdit, že jsme těsně před podpisem. Nyní mohu říct, že na 99% budu v příštím roce závodit za tým Petronas. Myslím si, že již v Barceloně bychom mohli oznámit podpis smlouvy,“ řekl Valentino Rossi.