nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Rossi: Podpisu již nestojí nic v cestě

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi: Podpisu již nestojí nic v cestě
25.09.2020
 

Valentino Rossi potvrdil, že již s týmem Petronas doladil všechny potřebné detaily a podpisu smlouvy na příští sezonu tak nestojí nic v cestě.


Budoucnost devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho v královské kubatuře MotoGP a případný podpis smlouvy s týmem Petronas Yamaha je ožehavým tématem již od restartu letošní sezony v průběhu července.

Jak je dobře známo, Rossi zatím žádnou smlouvu nepodepsal a s týmem pod vedením Razlana Razaliho probíhají stále intenzivní jednání, kdy hlavním předmětem bylo především personální složení týmu. Jak ale Valentino potvrdil před startem víkendu v Barceloně, všechny detaily již byly doladěny a podpisu smlouvy na sezonu 2021 nestojí nic v cestě.

„Pokusíme se smlouvu podepsat již v průběhu tohoto víkendu v Barceloně. Mezi dvěma závody v Misanu jsme doladili všechny poslední detaily, takže již jsme dohodnuti. Situace je jasná a budu v příštím roce závodit u Petronasu. Smlouva je ale vždy dlouhý proces a nic nás časově netlačí, protože již jsme dohodnuti. Já osobně si ale myslím, že podepíšeme již o tomto víkendu. Zároveň mohu říct, že mám velkou radost z toho, že budu závodit další rok a to s Yamahou a Petronasem,“ řekl Valentino Rossi.