MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Sahara: Nehledáme nového manažera

Text: jnyk, Zdroj: TZ Suzuki
Sahara: Nehledáme nového manažera
15.01.2021
 

Vedoucí projektu Suzuki v MotoGP potvrdil, že nebudou hledat žádného externího manažera ale situaci chtějí vyřešit s vlastními lidmi.


Odchod Davide Brivia z pozice manažera továrního týmu Suzuki Ecstar na začátku letošního byl velkým překvapením nejen pro fanoušky, ale i pro samotné vedení závodního oddělení japonské továrny.

Nyní o tomto rozhodnutí ze strany dlouholetého manažera týmu komentoval samotný vedoucí projektu Suzuki v MotoGP, pan Shinichi Sahara. Dle jeho slov ale Suzuki neplánuje angažovat nového člověka, ale chce tuto situaci vyřešit se stávajícím personálem, který má k dispozici.

„Myslím si, že tuto situaci dokážeme vyřešit s lidmi, které máme aktuálně k dispozici, bude to pro nás nejlepší cesta. Víme, kdo jsme a co potřebujeme. Nemáme nyní v plánu hledat nějaké externího manažera, ale chceme tuto situaci zvládnout vlastními silami. Davide u Suzuki odvedl skvělou práci a pod jeho vedením náš tým vyrostl mezi ty nejlepší v MotoGP a v loňském roce jsme získali titul. Nemyslím si ale, že by se s jeho odchodem něco změnilo. Budeme držet stejný směr, jaký jsme měli nastavený doposud,“ řekl Shinichi Sahara.