vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. srpna do 16. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Speciální motivace pro vítěze GP Štýrska

Text: jnyk, Zdroj: TZ Dorna
Speciální motivace pro vítěze GP Štýrska
11.07.2020
 

BMW M bude hlavním sponzorem Grand Prix Štýrska a vítěze závodu královské kubatury MotoGP odmění novým vozem BMW M4.


Jak jsme vás již dříve informovali, na rakouském okruhu Red Bull Ring se letos v srpnu pojedou hned dvě Grand Prix, kdy první bude oficiální GP Rakouska, druhá ponese jméno místního kraje – GP Štýrska.

Nyní Dorna oznámila hlavního sponzora Grand Prix Štýrska, kterým bude společnost BMW M. A právě tento sponzor dá této Grand Prix navíc ještě větší motivaci pro jezdce královské kubatury MotoGP – vítěz tohoto závodu od BMW M dostane automobil BMW M4.

„Především v těžkých dobách, jako je ta aktuální, nebylo vůbec snadné postavit kalendář a Dorna odvedla skvělou práci. Před padesáti lety byla založena společnost BMW M, která je závodním oddělením BMW. Jako dlouhodobý partner Dorny jsme se rozhodli stát se hlavním sponzorem Grand Prix Štýrska. Tato Grand Prix ale neponese jen naše jméno, ale zároveň odměníme vítěze této GP novým automobilem BMW M4, který bude mít svoji premiéru letos na podzim. Zároveň během této Grand Prix představíme závodní vůz, který bude derivátem tohoto modelu – BMW M4 GT3,“ řekl Markus Flasch, CEO BMW M.