nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Suppo: Repsol by mohl chtít Alexe

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Repsol
Suppo: Repsol by mohl chtít Alexe
23.10.2020
 

Bývalý manažer továrního týmu Repsol prohlásil, že by se nedivil tomu, kdyby hlavní sponzor chtěl ponechat v týmu Alexe Márqueze i pro sezonu 2021.


Alex Márquez dokázal v druhé polovině letošní sezony výrazně zlepšit své výsledky a především v posledních dvou Grand Prix dokázal vybojovat pódiové umístění. Takového výsledkového růstu si samozřejmě všímá řada lidí z Paddocku, včetně manažerů Hondy i hlavního sponzora týmu.

Jak nyní v jednom z rozhovorů prozradil bývalý manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Livio Suppo, sám by se na základě svých zkušeností nedivil tomu, kdyby hlavní sponzor týmu požádal management o setrvání Alexe v tovární formaci i pro sezonu 2021.

To by samozřejmě způsobilo komplikaci Pol Espargarovi, který by musel putovat na Alexovo místo v týmu LCR Honda.

„Je zajímavé, že zatím se Repsol nijak neangažoval v možnosti udržet Alexe v továrním týmu i pro příští sezonu. Je to možná způsobené delšími jednáními, které se vedly o prodloužení sponzorské smlouvy. Nyní oznámili pokračování spolupráce a já osobně bych se vůbec nedivil tomu, kdyby Repsol začal vyvíjet tlak na to, aby i pro sezonu 2021 zůstali v továrním týmu oba bratři Márquezové,“ řekl Livio Suppo.