KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

U Yamahy doufají ve zlepšení

Text: jnyk, Zdroj: TZ Yamaha
U Yamahy doufají ve zlepšení
15.10.2020
 

Jezdci továrního týmu Monster Yamaha věří, že se jim o nadcházejícím víkendu na okruhu Motorland Aragón podaří zlepšit výsledky.


Valentino Rossi a Maverick Vinales jsou připraveni na desátou Grand Prix letošní sezony, která se odehraje na španělském okruhu Motorland Aragón. Po nevydařeném víkendu v Le mans oba jezdci doufají v lepší výsledky.

Maverick Vinales: „Mám velkou radost z toho, že další závody se odehrají na Aragónu. Je to trať, kterou mám moc rád a většinou se mi zde dařilo. O tomto víkendu do toho dám vše. Je to něco jako moje domácí Grand Prix, takže mým jasným cílem je zde předvést nejlepší výsledek letošní sezony. V loňském roce jsem zde byl na pódiu, takže doufám, že i tentokrát předvedu dobrý výkon.

Valentino Rossi: „Po závodě v Le Mans jsme společně s týmem odcestovali na Motorland Aragón, kde nás čekají dva závody v řadě. Tato trať pro mne byla vždy obtížná, takže bude náročné zde být silný. V letošní sezoně mám ale celkem dobrou rychlost a na motorce se cítím dobře, takže uděláme maximum pro to, abych byl i na Aragónu rychlý.“