MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Vynechá Marc celou sezonu?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol
Vynechá Marc celou sezonu?
16.10.2020
 

S postupem času se zdá být čím dál pravděpodobnější, že Marc Márquez již do letošní sezony královské kubatury MotoGP nezasáhne.


Úřadující mistr světa královské kubatury MotoGP – Marc Márquez, se zranil hned v úvodním víkendu letošní sezony na španělském okruhu Jerez de la Frontera. I přes bleskový pokus o návrat ovšem poté do samotného závodu již nezasáhl a při tréninku si obnovil zlomeninu ruky.

Od této chvíle je možný návrat Marca Márqueze do letošní sezony MotoGP jedním velkým otazníkem. Zatímco ještě v průběhu srpna se hovořilo o možném návratu v Barceloně nebo Le Mans, ani v jednom z těchto závodů se tak nestalo.

Nyní je již jisté, že Marc nezasáhne ani do jednoho závodu na domácím Aragónu a začínají se množit spekulace o tom, zda Marc celou letošní sezonu „nevypustí“.

S ohledem na skutečnost, že Marcovo zranění ruky stále není 100% doléčené, zdá se být čím dál pravděpodobnější, že již nenaskočí ani do žádné ze zbývajících závodů ve Valencii a Portimau.

Tuto informaci zatím tým Repsol Honda nepotvrdil, avšak ani nekomunikuje žádný potenciálně možný termín návratu Marca Márqueze.