Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.

1 2 3 4 5 ... 14
ROAD RACING » MS Endurance

Změny v kalendáři EWC 2020

Po Suzuce zrušený také Bol d´Or, ale přidán Estoril – to je kalendář letošního Mistrovství světa Endurance.

21.08.2020
ROAD RACING » Národní série

Kalendáře silničních šampionátů 2020

Postupné uvolňování protikoronavirových opatření přináší aktualizace kalendářů silničních závodů jednotlivých zemí i organizací.

11.06.2020

24 hodin Le Mans za zavřenými dveřmi

Letošní čtyřiadvacítka v Le Mans se pojede bez diváků.

09.06.2020

Závod Suzuka 8 Hours odložen na listopad

Osmihodinový závod Mistrovství světa vytrvalců na okruhu Suzuka byl přeložen na listopad.

28.04.2020

Změny v MS Endurance 2019-2020

S ohledem na celosvětovou zdravotní krizi změnilo vytrvalostní Mistrovství světa svůj kalendář a podniklo kroky k ochraně týmů.

07.04.2020

24 hodin Le Mans definitivně v srpnu

Poté, co byl termín vytrvalostního Le Mans přesunul na září, přišla minulý týden další změna, která čtyřiadvacetihodinovku přesunula na srpen.

23.03.2020

24 hodin Le Mans přesunuto na září

Koronavirus dále úřaduje, vytrvalostní závod 24 hodin Le Mans byl přesunut na začátek září.

11.03.2020

Maco Racing Team s podporou Yamaha Europe

Osemnástu kompletnú sezónu vo svetovom šampionáte vytrvalostných pretekov motocyklov má pred sebou slovenský tím Maco Racing.

17.02.2020

Těžký víkend pro naše chlapce

Tým Exteria Racing hodnotí své vystoupení v EWC na malajském okruhu Sepang.

18.12.2019

Další pódium pro vytrvalostní BMW

Druhý závod, druhé pódium pro tým BMW Motorrad World Endurance v Mistrovství světa Endurance.

18.12.2019

Heroický výkon Niccola Canepy v Sepangu

Niccolo Canepa dotáhl rakouský tovární tým YART Yamaha k úchvatnému vítězství v Sepangu.

17.12.2019

Karel Pešek o Sepangu

Pražský závodník Karel Pešek dokončil svůj další vytrvalostní závod, s jeho průběhem ale spokojený nebyl.

17.12.2019

Hanika má vítězství v Mistrovství světa

Brněnský závodník Karel Hanika společně s týmem YART-Yamaha vyhrál osmihodinovku v malajském Sepangu.

16.12.2019

Ondřej Ježek zazářil na vodě v Sepangu

Český závodník Ondřej Ježek v barvách týmu ERC Endurance v Sepangu úspěšně naskočil do druhého závodu MS vytrvalostních motocyklových závodů EWC. Společnost mu během malajské 8hodinovky dělali zkušení týmoví kolegové Louis Rossi a Randy De Puniet.

16.12.2019

MS Endurance 2020 – Sepang

Druhý závod Mistrovství světa Endurance sezony 2019-2020 se konal na malajském okruhu Sepang.

15.12.2019

Karel Hanika v Sepangu za tovární Yamahu

Poté, co se rakouskému Yamaha Austria Endurance Teamu zranil Němec Marvin Fritz, nasadí tovární tým do sobotního závodu svého záložního jezdce, brněnského závodníka Karla Haniku.