vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

WRP Wepol Racing na startu IDM2020

Tisková zpráva týmu WRP Wepol Racing
WRP Wepol Racing na startu IDM2020
11.08.2020
 

WRP Wepol Racing míří do IDM se třemi českými závodníky.


Český tým z Chlumce nad Cidlinou se bude účastnit prestižního německého šampionátu IDM. Reprezentovat ho budou tři čeští závodníci ve třech různých třídách. Šampionát začíná už tento víkend v holandském Assenu.
IDM je v aktuální situaci jeden z mála smysluplných šampionátů v okolí naší země. Pojede se ve zkrácené sezóně na čtyřech zajímavých okruzích. Pro českého fanouška je jen škoda, že se pojedou závody bez diváků. Na některé okruhy to je z ČR opravdu kousek.

14.08. - 16.08. Assen
07.09. - 08.09. Sachsenring
11.09. - 13.09. Lausitzring
25.09. - 27.09. Hockenheim

IDM Superbike – #45 Marek Červený
V královské kubatuře bude WRP Wepol Racing reprezentovat zkušený Marek Červený. Jeho parketou jsou sice přírodní okruhy, ale na nich se letos prakticky nejezdí a Marek se tak dočasně vrátil k motodromům. V IDM bude jedním z nejstarších na roštu, ale i tak věříme, že ještě do starého železa zdaleka nepatří a dokáže potrápit mladší soupeře.

IDM Supersport600 - #98 Karel Hanika
Spolupráci s Karlem Hanikou jsme odstartovali Letní cenou Brna, kde domácí brněnský závodník předvedl uspokojivé výsledky, a proto ve spolupráci pokračujeme i v IDM. Karel by měl patřit vzhledem ke svým kvalitám a zkušenostem k favoritům šampionátu a jsme připraveni mu nabídnout co nejlepší zázemí pro skvělé výsledky.

IDM Supersport300 - #53 Petr Svoboda
Mladý brněnský závodník Petr Svoboda měl letos jezdit zejména R3 bLU cRU Cup Switzerland. Ten byl ale zrušen a tak ho vyšleme rovnou mezi „ostré“ třístovky v IDM. Petr v posledních závodech ukázal, že doma i v Alpe Adrii má minimum konkurentů, a proto jsme zvědavi na srovnání s rychlejšími závodníky.