vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Max Repák exceloval v Misanu

facebook.com/MaximRepakOfficial
Max Repák exceloval v Misanu
13.06.2021
 

Slovenský pilot Maxim Repak exceloval v prvním víkendu poháru Yamaha bLU cRU a z Misana odjíždí jako vedoucí jezdec průběžné klasifikace.


Max Repak, mladý slovenský závodník, nastoupil v italském Misanu k prvnímu podniku poháru Yamaha bLU cRU. Čtrnáctiletý závodník z Bratislavy ukázal své kvality již v pátečním volném tréninku, ve kterém byl třetí a stejnou pozici si vyjel i v superpole. V sobotním prvním závodě dokázal Repák dojet druhý, když na vítěze ztratil necelou půlsekundu. Vše následně vyvrcholilo ve druhém závodě, který Repák vyhrál a po dvou úvodních závodech se ujal vedení v celkové klasifikaci.

Yamaha bLU cRU Cup 2021 – Misano (ITA)

1. závod
1 I. GARCIA ABELLA ESP ARCO MotoR University team Yamaha 10 kol / 19'13.356
2 M. REPAK SVK Repák Racing Team Yamaha +0.427
3 F. SEABRIGHT GBR FHS Racing Yamaha +0.428
4 J. GIRAL ESP ARCO MotoR University team Yamaha +0.686
5 M. VANNUCCI ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha +0.687
6 G. MORA ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha +0.793
7 M. VICH GIL ESP DS Racing School Yamaha +0.855
8 J. CONESA BENITO ESP Gasss Racing Team Yamaha +1.053
9 E. COLOMBI ITA Moto X Racing Yamaha +8.683
10 K. ERBAY TUR KNN54 Yamaha +13.168
11 I. PERISTERAS GRE Team ROC' n' DEA Yamaha +15.389
12 E. AGOSTON BURR BRA AD78 Team Brasil Yamaha +15.464
13 K. YAAKOV USA American racing Academy team Yamaha +17.675
14 D. PALLADINO ITA Team ROC' n' DEA Yamaha +22.217
15 G. CARBONNEL FRA Yamaha Motor France Yamaha +22.305
16 L. BADIE BEL Yamaha R3 bLU cRU Benelux Yamaha +22.306
17 T. WALCH AUT Racing Tristan Walch Yamaha +22.605
18 G. SATICI TUR Satici Racing Team Yamaha +23.471
19 G. HUDOVERNICK SLO Moto Klub Grading Yamaha +23.472
20 U. HIDALGO MIMBREROESP ARCO MotoR University team Yamaha +24.930
21 R. VALENTE MARTINS POR Viñales Junior Team Yamaha +25.236
22 M. CUCCU ITA Viñales Junior Team Yamaha +26.191
23 B. CROCKFORD GBR BRIXX Crescent Yamaha Yamaha +35.836
24 D. NOVAK POL Yamaha RS Racing Yamaha +55.133
--------------------------------------------------
DNF H. MAIER BRA AD78 Team Brasil Yamaha
DNF F. FERRARO ITA Team Chiodo Racing Yamaha
DNF A. RODRIGUEZ MARTIN ESP Viñales Junior Team Yamaha

2. závod
1 M. REPAK SVK Repák Racing Team Yamaha 10 kol / 19'10.559
2 M. VANNUCCI ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha +0.120
3 G. MORA ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha +0.231
4 F. SEABRIGHT GBR FHS Racing Yamaha +0.666
5 I. GARCIA ABELLA ESP ARCO MotoR University team Yamaha +1.061
6 J. GIRAL ESP ARCO MotoR University team Yamaha +1.429
7 J. CONESA BENITO ESP Gasss Racing Team Yamaha +1.495
8 I. PERISTERAS GRE Team ROC' n' DEA Yamaha +2.324
9 D. PALLADINO ITA Team ROC' n' DEA Yamaha +9.764
10 E. AGOSTON BURR BRA AD78 Team Brasil Yamaha +10.786
11 M. VICH GIL ESP DS Racing School Yamaha +10.938
12 K. ERBAY TUR KNN54 Yamaha +16.276
13 L. BADIE BEL Yamaha R3 bLU cRU Benelux Yamaha +16.295
14 A. RODRIGUEZ MARTIN ESP Viñales Junior Team Yamaha +16.609
15 E. COLOMBI ITA Moto X Racing Yamaha +17.033
16 H. MAIER BRA AD78 Team Brasil Yamaha +19.779
17 G. CARBONNEL FRA Yamaha Motor France Yamaha +20.717
18 T. WALCH AUT Racing Tristan Walch Yamaha +21.052
19 K. YAAKOV USA American racing Academy team Yamaha +21.891
20 U. HIDALGO MIMBREROESP ARCO MotoR University team Yamaha +24.731
21 G. SATICI TUR Satici Racing Team Yamaha +33.303
22 R. VALENTE MARTINS POR Viñales Junior Team Yamaha +33.992
23 D. NOVAK POL Yamaha RS Racing Yamaha +38.439
24 B. CROCKFORD GBR BRIXX Crescent Yamaha Yamaha +38.756
25 M. CUCCU ITA Viñales Junior Team Yamaha +39.785
26 G. HUDOVERNICK SLO Moto Klub Grading Yamaha +42.170
--------------------------------------------------
DNF F. FERRARO ITA Team Chiodo Racing Yamaha

Průběžné pořadí
1 M. REPAK SVK Repák Racing Team Yamaha 45 bodů
2 I. GARCIA ABELLA ESP ARCO MotoR University team Yamaha 36
3 M. VANNUCCI ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha 31
4 F. SEABRIGHT GBR FHS Racing Yamaha 29
5 G. MORA ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha 26
6 J. GIRAL ESP ARCO MotoR University team Yamaha 23
7 J. CONESA BENITO ESP Gasss Racing Team Yamaha 17
8 M. VICH GIL ESP DS Racing School Yamaha 14
9 I. PERISTERAS GRE Team ROC' n' DEA Yamaha 13
10 E. AGOSTON BURR BRA AD78 Team Brasil Yamaha 10
11 K. ERBAY TUR KNN54 Yamaha 10
12 D. PALLADINO ITA Team ROC' n' DEA Yamaha 9
13 E. COLOMBI ITA Moto X Racing Yamaha 8
14 L. BADIE BEL Yamaha R3 bLU cRU Benelux Yamaha 3
15 K. YAAKOV USA American racing Academy team Yamaha 3
16 A. RODRIGUEZ MARTIN ESP Viñales Junior Team Yamaha 2
17 G. CARBONNEL FRA Yamaha Motor France Yamaha 1