vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Smrz Racing po sobotním Misanu

Tisková zpráva týmu Accolade Smrz Racing
Smrz Racing po sobotním Misanu
12.06.2021
 

José Luis Perez Gonzalez druhý na startovním roštu, heroické Top-10 pro Victora Rodrigueze.


Tým Accolade Smrz Racing se těšil z fantastického výsledku v dnešním Superpole druhého podniku Mistrovství Světa World Supersport 300, ve kterém se mladý španělský jezdec českého týmu, José Luis Perez Gonzalez, kvalifikoval na vynikající druhé pozici a odstartoval tak do prvního závodu dnešního odpoledne z první řady startovního roštu. Victor Rodriguez odstartoval z 27. pozice, a podařilo se mu probojovat až na 10. pozici v cíli, po dramatickém souboji ve vedoucí skupině. José Luis bohužel po kontaktu se soupeřem závod nedokončil.

#73 José Luis Perez Gonzalez
„Odvedli jsme skvělou práci v Superpole – první start z první řady startovního roštu jak pro mě, tak pro náš tým. Závod byl náročný. Ztratil jsem nějaké pozice a závod pro mě skončil v 6. kole, kdy do mě narazil soupeř, a zavinil pád hned několika jezdců. Zítra nás čeká druhý závod. Rád bych poděkoval celému týmu za skvělou práci.”

#19 Victor Rodriguez Nuñez
„Se závodem jsem moc spokojený. Podařilo se mi dostat do čelní skupiny. Pak jsem se díky kontaktu se soupeřem znovu propadl, a musel bojovat znovu. Mám velkou radost, protože jsem se cítil dobře na motorce, zlepšili jsme časy i můj feeling a věřím, že to zítra budeme moci zopakovat.”

Tomáš Šoula (šéf mechanik José Luise)
„Druhá pozice v dnešním Superpole byl skvělý výsledek jak pro Josého, tak pro celý tým. Kvalifikace se bohužel nepovedla Victorovi, ale ten to zase dohnal v závodě. Z 27. pozice na startu byl 7. v polovině závodu, poté se propadl na 15. pozici po kontaktu se soupeřem, a o dvě kola později se znovu dostal na 10. pozici, kterou udržel do cíle. José bohužel závod nedokončil pro chybu soupeře. Zítra bude mít druhou šanci vytěžit ze své druhé startovní pozice.“