MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Test WSBK Jerez – čtvrtek

Foto: Dorna WorldSBK Organization
Test WSBK Jerez – čtvrtek
21.01.2021
 

Také druhý den testování v Jerezu z pilotů WorldSBK na dráhu nikdo nevyjel.


Po první dni, kdy neustále pršelo, ani druhý den testu WorldSBK na okruhu ve španělském Jerezu na dráhu nikdo nevyrazil. Dnes sice tak intenzivně nepršelo, nicméně trať byla neustále mokrá a kvůli limitu testovacích dní ho piloti superbikového šampionátu raději vynechali.

Na dráze se představili pouze Ital Michele Pirro (46 kol, nej. čas 1:45,456), testující na motocyklu kategorie Superstock Ducati Panigale, pilot MotoGP Johann Zarco (37 kol, 1:45,782), také testující superstockovou Ducati, testovací pilot Hondy Stefan Bradl (29 kol, 1:49,403), jezdící na stroji MotoGP RC213V a Ital Leonardo Taccini (23 kol, 2:01,940), testující s motocyklem Kawasaki kategorie Supersport, na kterou se omezený počet testovacích dní nevztahuje.

Protože počáteční práce naplánované na tento týden nemohly být dokončeny kvůli nepříznivému počasí, některé týmy budou na dráze také příští týden. HRC MotoGP se Stefanem Bradlem a týmem Honda WorldSBK s Alvaro Bautistou a Leonem Haslamem se vrátí na trať v Jerezu ve středu 27. a ve čtvrtek 28. ledna 2021. Ve čtvrtek se o tuto trať podělí také s týmem Kawasaki s piloty Johanem Reou a Alexem Lowes, kteří budou jeden den testovat.