vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

WSBK Assen 2021 – sobota

Foto: Kawasaki
WSBK Assen 2021 – sobota
24.07.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky sobotních tréninků, superpole a závodů z okruhu TT-Assen.


Kategorie WorldSBK – 3. volný trénink
1 S. REDDING GBR Aruba.it Racing - Ducati 1'34.108
2 T. RAZGATLIOGLU TUR Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK 1'34.674 +0.566
3 C. DAVIES GBR Team GoEleven Ducati 1'34.703 +0.595
4 A. LOWES GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'34.708 +0.600
5 G. GERLOFF USA GRT Yamaha WorldSBK Team 1'34.745 +0.637
6 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'34.794 +0.686
7 A. LOCATELLI ITA Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK 1'34.810 +0.702
8 L. HASLAM GBR Team HRC Honda 1'34.891 +0.783
9 M. RINALDI ITA Aruba.it Racing - Ducati 1'34.932 +0.824
10 T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team 1'35.200 +1.092
11 J. FOLGER GER Bonovo MGM Racing BMW 1'35.228 +1.120
12 L. MAHIAS FRA Kawasaki Puccetti Racing 1'35.304 +1.196
13 A. BAUTISTA ESP Team HRC Honda 1'35.705 +1.597
14 A. BASSANI ITA Motocorsa Racing Ducati 1'35.721 +1.613
15 K. NOZANE JPN GRT Yamaha WorldSBK Team 1'35.934 +1.826
16 T. RABAT ESP Barni Racing Team Ducati 1'36.304 +2.196
17 L. MERCADO ARG MIE Racing Honda Racing 1'36.512 +2.404
18 I. VINALES ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'36.611 +2.503
19 A. MANTOVANI ITA Vince64 Kawasaki 1'37.252 +3.144
20 L. CRESSON BEL OUTDO TPR Team Pedercini Racing Kawasaki 1'37.987 +3.879
---------------------------- (107% 1:40,697) ----------------------------
21 M. VAN DER MARK NED BMW Motorrad WorldSBK Team

Kategorie WorldSSP300 – superpole
1 V. STEEMAN NED Freudenberg KTM WorldSSP Team 1'48.767
2 J. BUIS NED MTM Kawasaki 1'48.937 +0.170
3 A. HUERTAS ESP MTM Kawasaki 1'49.024 +0.257
4 T. KAWAKAMI BRA AD78 Team Brasil by MS Racing Yamaha 1'49.116 +0.349
5 T. BOOTH-AMOS GBR Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki 1'49.135 +0.368
6 V. RODRIGUEZ NUNEZ ESP Accolade Smrz Racing Kawasaki 1'49.264 +0.497
7 Y. OKAYA JPN MTM Kawasaki 1'49.418 +0.651
8 B. SOFUOGLU TUR Biblion Yamaha Motoxracing Yamaha 1'49.421 +0.654
9 H. DE CANCELLIS FRA Prodina Team WorldSSP300 Kawasaki 1'49.573 +0.806
10 U. ORRADRE ESP Yamaha MS Racing 1'49.575 +0.808
11 K. MEUFFELS NED MTM Kawasaki 1'49.593 +0.826
12 M. KAWAKAMI BRA AD78 Team Brasil by MS Racing Yamaha 1'49.680 +0.913
13 A. CARRASCO ESP Kawasaki Provec WorldSSP300 1'49.733 +0.966
14 G. MASTROLUCA ITA ProGP Racing Yamaha 1'49.781 +1.014
15 S. DI SORA FRA Leader Team Flembbo Kawasaki 1'49.829 +1.062
16 M. GENNAI ITA Team BRcorse Yamaha 1'49.943 +1.176
17 D. LOUREIRO RSA Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki 1'50.036 +1.269
18 B. IERACI ITA Machado CAME SBK Yamaha 1'50.052 +1.285
19 I. IGLESIAS ESP SMW Racing Kawasaki 1'50.207 +1.440
20 A. CARRION ESP Kawasaki GP Project 1'50.207 +1.440
21 T. BRIANTI ITA Prodina Team WorldSSP300 Kawasaki 1'50.241 +1.474
22 K. SABATUCCI ITA Vinales Racing Team Yamaha 1'50.245 +1.478
23 V. PEREZ SELFA ESP Machado CAME SBK Yamaha 1'50.341 +1.574
24 R. BIJMAN NED Machado CAME SBK Yamaha 1'50.362 +1.595
25 P. SVOBODA CZE WRP Wepol Racing Yamaha 1'50.498 +1.731
26 C. STANGE GER 2R Racing Kawasaki 1'50.529 +1.762
27 A. COPPOLA ITA Team Trasimeno Yamaha 1'50.559 +1.792
28 A. ZANCA ITA Kawasaki GP Project 1'50.564 +1.797
29 O. KONIG CZE Movisio by MIE Kawasaki 1'50.643 +1.876
30 J. GIMBERT FRA OUTDO TPR Team Pedercini Racing Kawasaki 1'50.669 +1.902
31 H. KHOURI AUS Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki 1'50.743 +1.976
32 J. PEREZ GONZALEZ ESP Accolade Smrz Racing Kawasaki 1'50.827 +2.060
33 F. PALAZZI ITA ProGP Racing Yamaha 1'50.838 +2.071
34 S. MARKARIAN FRA Leader Team Flembbo Kawasaki 1'50.988 +2.221
35 T. MOLENAAR NED Molenaar Racing Team KTM 1'51.287 +2.520
36 M. GAGGI ITA Biblion Yamaha Motoxracing 1'51.364 +2.597
37 S. DOORNENBAL NED Molenaar Racing Team KTM 1'52.044 +3.277
38 T. SMITS NED Vinales Racing Team Yamaha 1'52.207 +3.440
39 J. MCMANUS IRL Team#109 Kawasaki Kawasaki 1'52.433 +3.666
40 A. FRAPPOLA ITA Chiodo Moto Racing Kawasaki 1'52.989 +4.222
41 I. OFFER GBR SMW Racing Kawasaki 1'53.318 +4.551
42 J. ROMERO ARG SMW Racing Kawasaki 1'54.412 +5.645
43 M. DUARTE POR Yamaha MS Racing 1'55.564 +6.797

Kategorie WorldSSP – superpole
1 D. AEGERTER SUI Ten Kate Racing Yamaha 1'37.222
2 S. ODENDAAL RSA Evan Bros. WorldSSP Yamaha Team 1'37.527 +0.305
3 P. OETTL GER Kawasaki Puccetti Racing 1'37.579 +0.357
4 H. SOOMER EST Kallio Racing Yamaha 1'37.751 +0.529
5 M. GONZALEZ ESP Yamaha ParkinGo Team 1'38.016 +0.794
6 R. KRUMMENACHER SUI EAB Racing Team Yamaha 1'38.117 +0.895
7 J. CLUZEL FRA GMT94 Yamaha 1'38.173 +0.951
8 R. DE ROSA ITA Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'38.277 +1.055
9 F. CARICASULO ITA GMT94 Yamaha 1'38.444 +1.222
10 L. BERNARDI SMR CM Racing Yamaha 1'38.521 +1.299
11 N. TUULI FIN MV Agusta Corse Clienti 1'38.591 +1.369
12 C. ONCU TUR Kawasaki Puccetti Racing 1'38.605 +1.383
13 V. TAKALA FIN Kallio Racing Yamaha 1'38.956 +1.734
14 P. SEBESTYEN HUN Evan Bros. WorldSSP Yamaha Team Yamaha 1'38.967 +1.745
15 M. ALCOBA ESP Yamaha MS Racing 1'39.061 +1.839
16 K. MANFREDI ITA Altogo Racing Team Yamaha 1'39.124 +1.902
17 S. MORAIS POR Wojcik Racing Team Yamaha 1'39.192 +1.970
18 M. CASADEI ITA VFT Racing Yamaha 1'39.343 +2.121
19 M. FABRIZIO ITA G.A.P. MOTOZOO Racing by Puccetti Kawasaki 1'39.347 +2.125
20 L. TACCINI ITA Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'39.415 +2.193
21 E. LAHTI FIN HRP Suzuki 1'39.672 +2.450
22 D. WEBB GBR WRP Wepol Racing Yamaha 1'39.803 +2.581
23 F. FULIGNI ITA VFT Racing Yamaha 1'39.922 +2.700
24 G. HENDRA PRATAMA INA Ten Kate Racing Yamaha 1'40.049 +2.827
25 M. HERRERA ESP Biblion Iberica Yamaha Motoxracing Yamaha 1'40.211 +2.989
26 P. SZKOPEK POL Yamaha MS Racing 1'40.902 +3.680
27 S. FROSSARD SUI Moto Team Jura Vitesse Yamaha 1'41.259 +4.037
28 E. MONTERO HUERTA ESP DK Motorsport Yamaha 1'41.272 +4.050
29 L. MONTELLA ITA Chiodo Moto Racing Yamaha 1'41.436 +4.214

Kategorie WorldSBK – superpole
1 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'33.842
2 T. RAZGATLIOGLU TUR Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK 1'34.028 +0.186
3 S. REDDING GBR Aruba.it Racing - Ducati 1'34.053 +0.211
4 M. RINALDI ITA Aruba.it Racing - Ducati 1'34.067 +0.225
5 A. LOWES GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'34.252 +0.410
6 J. FOLGER GER Bonovo MGM Racing BMW 1'34.336 +0.494
7 A. LOCATELLI ITA Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK 1'34.375 +0.533
8 L. HASLAM GBR Team HRC Honda 1'34.467 +0.625
9 M. VAN DER MARK NED BMW Motorrad WorldSBK Team 1'34.786 +0.944
10 A. BAUTISTA ESP Team HRC Honda 1'34.791 +0.949
11 T. RABAT ESP Barni Racing Team Ducati 1'34.944 +1.102
12 A. BASSANI ITA Motocorsa Racing Ducati 1'34.944 +1.102
13 C. DAVIES GBR Team GoEleven Ducati 1'35.002 +1.160
14 I. VINALES ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'35.251 +1.409
15 L. MAHIAS FRA Kawasaki Puccetti Racing 1'35.335 +1.493
16 L. MERCADO ARG MIE Racing Honda Racing 1'35.558 +1.716
17 A. MANTOVANI ITA Vince64 Kawasaki 1'36.059 +2.217
18 K. NOZANE JPN GRT Yamaha WorldSBK Team 1'36.076 +2.234
19 L. CRESSON BEL OUTDO TPR Team Pedercini Racing Kawasaki 1'37.156 +3.314
---------------------------------
DNQ T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team
DNQ G. GERLOFF USA GRT Yamaha WorldSBK Team

Yamaha R3 bLU cRU EU Cup – 1. závod
1 H. MAIER BRA AD78 Team Brasil Yamaha 10 kol / 19:21,736
2 I. GARCIA ABELLA ESP ARCO MotoR University team Yamaha +0,085
3 A. RODRIGUEZ MARTIN ESP Viñales Junior Team Yamaha +0,386
4 M. VICH GIL ESP DS Racing School Yamaha +0,805
5 J. GIRAL ESP ARCO MotoR University team Yamaha +0,834
6 J. CONESA BENITO ESP Gasss Racing Team Yamaha +0,843
7 M. REPAK SVK Repák Racing Team Yamaha +1,096
8 F. SEABRIGHT GBR FHS Racing Yamaha +1,602
9 I. PERISTERAS GRE Team ROC' n' DEA Yamaha +4,540
10 E. COLOMBI ITA Moto X Racing Yamaha +5,393
11 K. ERBAY TUR KNN54 +5,595
12 L. BADIE BEL Yamaha R3 bLU cRU Benelux Yamaha +5,650
13 U. HIDALGO MIMBREROESP ARCO MotoR University team Yamaha +5,874
14 K. YAAKOV USA American racing Academy team Yamaha +23,187
15 B. CROCKFORD GBR BRIXX Crescent Yamaha +23,245
16 R. VALENTE MARTINS POR Viñales Junior Team Yamaha +23,765
17 E. AGOSTON BURR BRA AD78 Team Brasil Yamaha +23,965
18 D. NOVAK POL Yamaha RS Racing +29,545
19 F. FERRARO ITA Team Chiodo Racing Yamaha +43,728
20 G. SATICI TUR Satici Racing Team Yamaha +44,027
21 M. CUCCU ITA Viñales Junior Team Yamaha +50,543
22 G. MORA ITA Junior Team AG Yamaha Pata Yamaha -2 kola
----------------------------------
DNF G. CARBONNEL FRA Yamaha Motor France

Kategorie WorldSSP300 – 1. závod
1 A. HUERTAS ESP MTM Kawasaki 14 kol / 25'54.132
2 K. MEUFFELS NED MTM Kawasaki +0.959
3 J. BUIS NED MTM Kawasaki +0.960 /penalizace -1 pozice za přejetí dráhy/
4 S. DI SORA FRA Leader Team Flembbo Kawasaki +1.363
5 B. SOFUOGLU TUR Biblion Yamaha Motoxracing +0.962 /penalizace -1 pozice za přejetí dráhy/
6 K. SABATUCCI ITA Vinales Racing Team Yamaha +1.317 /penalizace -1 pozice za přejetí dráhy/
7 D. LOUREIRO RSA Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki +1.480
8 V. STEEMAN NED Freudenberg KTM WorldSSP Team +1.558
9 T. KAWAKAMI BRA AD78 Team Brasil by MS Racing Yamaha +2.276
10 U. ORRADRE ESP Yamaha MS Racing +3.683
11 A. CARRION ESP Kawasaki GP Project +15.224
12 H. KHOURI AUS Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki +24.268
13 O. KONIG CZE Movisio by MIE Kawasaki +24.139 /penalizace -1 pozice za přejetí dráhy/
14 A. COPPOLA ITA Team Trasimeno Yamaha +24.309
15 J. GIMBERT FRA OUTDO TPR Team Pedercini Racing Kawasaki +24.142 /penalizace -2 pozice za přejetí dráhy/
16 A. ZANCA ITA Kawasaki GP Project +29.244
17 T. SMITS NED Vinales Racing Team Yamaha +29.322
18 S. DOORNENBAL NED Molenaar Racing Team KTM +29.468
19 M. GAGGI ITA Biblion Yamaha Motoxracing +29.520
20 T. MOLENAAR NED Molenaar Racing Team KTM +35.438
21 J. MCMANUS IRL Team#109 Kawasaki +36.380
22 A. FRAPPOLA ITA Chiodo Moto Racing Kawasaki +36.523
23 I. OFFER GBR SMW Racing Kawasaki +1'02.149
24 J. ROMERO ARG SMW Racing Kawasaki Ninja +1'03.130
25 M. DUARTE POR Yamaha MS Racing +1'08.515
26 V. RODRIGUEZ NUNEZ ESP Accolade Smrz Racing Kawasaki +1'15.995
----------------------------------
DNF T. BOOTH-AMOS GBR Fusport - Rt Motorsports by SKM Kawasaki
DNF H. DE CANCELLIS FRA Prodina Team WorldSSP300 Kawasaki
DNF Y. OKAYA JPN MTM Kawasaki
DNF M. KAWAKAMI BRA AD78 Team Brasil by MS Racing Yamaha
DNF I. IGLESIAS ESP SMW Racing Kawasaki
DNF R. BIJMAN NED Machado CAME SBK Yamaha
DNF F. PALAZZI ITA ProGP Racing Yamaha
DNF B. IERACI ITA Machado CAME SBK Yamaha
DNF G. MASTROLUCA ITA ProGP Racing Yamaha
DNF A. CARRASCO ESP Kawasaki Provec WorldSSP300
DNF J. PEREZ GONZALEZ ESP Accolade Smrz Racing Kawasaki
DNF S. MARKARIAN FRA Leader Team Flembbo Kawasaki
DNF V. PEREZ SELFA ESP Machado CAME SBK Yamaha
DNF T. BRIANTI ITA Prodina Team WorldSSP300 Kawasaki
DNF P. SVOBODA CZE WRP Wepol Racing Yamaha
DNF M. GENNAI ITA Team BRcorse Yamaha
DNF C. STANGE GER 2R Racing Kawasaki

Kategorie WorldSBK – 1. závod (závod předčasně ukončen kvůli pádu J. Folgera)
19 kol + 1. mezičas
1 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 19 kol / 1'34.877
2 S. REDDING GBR Aruba.it Racing - Ducati +3.312
19 kol + konec cílové rovinky
3 T. RAZGATLIOGLU TUR Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK -1 sektor okruhu
4 M. VAN DER MARK NED BMW Motorrad WorldSBK Team +1.264
5 A. LOCATELLI ITA Pata Yamaha with BRIXX WorldSBK +1.661
6 G. GERLOFF USA GRT Yamaha WorldSBK Team +1.762
7 T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team +3.281
8 L. HASLAM GBR Team HRC Honda +3.763
9 C. DAVIES GBR Team GoEleven Ducati +4.099
10 A. BASSANI ITA Motocorsa Racing Ducati +0.187
19 kol
11 I. VINALES ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki -2 sektory okruhu
12 L. MERCADO ARG MIE Racing Honda Racing +0.218
18 kol + 2 sektory
13 L. CRESSON BEL OUTDO TPR Team Pedercini Racing Kawasaki -1 kolo
14 A. MANTOVANI ITA Vince64 Kawasaki -1 kolo + 2 sektory
--------------------------------
DNF J. FOLGER GER Bonovo MGM Racing BMW
DNF T. RABAT ESP Barni Racing Team Ducati
DNF K. NOZANE JPN GRT Yamaha WorldSBK Team
DNF L. MAHIAS FRA Kawasaki Puccetti Racing
DNF M. RINALDI ITA Aruba.it Racing - Ducati
DNF A. LOWES GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK
DNF A. BAUTISTA ESP Team HRC Honda

Kategorie WorldSSP – 1. závod
1 D. AEGERTER SUI Ten Kate Racing Yamaha 18 kol / 29'34.434
2 S. ODENDAAL RSA Evan Bros. WorldSSP Yamaha Team +2.846
3 P. OETTL GER Kawasaki Puccetti Racing +8.871
4 J. CLUZEL FRA GMT94 Yamaha +11.159
5 R. KRUMMENACHER SUI EAB Racing Team Yamaha +11.276
6 M. GONZALEZ ESP Yamaha ParkinGo Team +11.501
7 C. ONCU TUR Kawasaki Puccetti Racing +15.418
8 F. CARICASULO ITA GMT94 Yamaha +15.430
9 M. ALCOBA ESP Yamaha MS Racing +19.727
10 S. MORAIS POR Wojcik Racing Team Yamaha +28.623
11 P. SEBESTYEN HUN Evan Bros. WorldSSP Yamaha Team +29.372
12 L. BERNARDI SMR CM Racing Yamaha +29.732
13 M. FABRIZIO ITA G.A.P. MOTOZOO Racing by Puccetti Kawasaki +35.555
14 G. HENDRA PRATAMA INA Ten Kate Racing Yamaha +38.657
15 K. MANFREDI ITA Altogo Racing Team Yamaha +38.702
16 L. TACCINI ITA Orelac Racing VerdNatura Kawasaki +38.866
17 F. FULIGNI ITA VFT Racing Yamaha +49.709
18 S. FROSSARD SUI Moto Team Jura Vitesse Yamaha +49.934
19 E. LAHTI FIN HRP Suzuki +50.026
20 L. MONTELLA ITA Chiodo Moto Racing Yamaha +1'12.083
21 E. MONTERO HUERTA ESP DK Motorsport Yamaha +1'27.441
------------------------------------
DNF R. DE ROSA ITA Orelac Racing VerdNatura Kawasaki
DNF M. HERRERA ESP Biblion Iberica Yamaha Motoxracing
DNF M. CASADEI ITA VFT Racing Yamaha
DNF V. TAKALA FIN Kallio Racing Yamaha
DNF N. TUULI FIN MV Agusta Corse Clienti
DNF D. WEBB GBR WRP Wepol Racing Yamaha
DNF P. SZKOPEK POL Yamaha MS Racing

Yamaha R3 bLU cRU EU Cup – 2. závod
1 I. GARCIA ABELLA ESP ARCO MotoR University team 6 kol / 11'34.472
2 M. REPAK SVK Repák Racing Team +0.121
3 F. SEABRIGHT GBR FHS Racing +0.191
4 J. GIRAL ESP ARCO MotoR University team +0.222
5 J. CONESA BENITO ESP Gasss Racing Team +0.399
6 I. PERISTERAS GRE Team ROC' n' DEA +0.586
7 M. VICH GIL ESP DS Racing School +0.707
8 H. MAIER BRA AD78 Team Brasil +0.743
9 K. ERBAY TUR KNN54 +5.717
10 B. CROCKFORD GBR BRIXX Crescent Yamaha +6.695
11 L. BADIE BEL Yamaha R3 bLU cRU Benelux +6.840
12 U. HIDALGO MIMBREROESP ARCO MotoR University team +7.305
13 E. COLOMBI ITA Moto X Racing +14.045
14 E. AGOSTON BURR BRA AD78 Team Brasil +14.127
15 K. YAAKOV USA American racing Academy team +14.246
16 R. VALENTE MARTINS POR Viñales Junior Team +14.527
17 D. NOVAK POL Yamaha RS Racing +14.790
18 G. SATICI TUR Satici Racing Team +23.437
19 F. FERRARO ITA Team Chiodo Racing +24.159
20 M. CUCCU ITA Viñales Junior Team +24.411
------------------------------------
DNF A. RODRIGUEZ MARTIN ESP Viñales Junior Team
DNF G. CARBONNEL FRA Yamaha Motor France
DNF G. MORA ITA Junior Team AG Yamaha Pata