Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.

1 2 3 4 5 ... 16
SPEEDWAY » MČR

Finále MČR dvojic – Slaný

Ve středu se na slánském okruhu konalo finále Mistrovství ČR dvojic, které vyhráli domácí AK Slaný ve složení Jakub Jamrog z Polska a náš Ondřej Smetana. Stříbrnou medaili získal Olymp Praha (Josef Franc a Jan Kvech) a poslední místo na stupních vítězů obsadilo Walbo...

25.08.2021

MČR juniorů - Pardubice

FOTOGALERIE - Jan Kobzáň pro vás připravil fotografie z dnešní ploché dráhy v Pardubicích, kde o body bojovali naši junioři.

28.07.2021

PČR jednotlivců – Kopřivnice

Jan Kvěch získal jistotu, jaký motor používat na delší ovály.

11.07.2021

MČR do 125 ccm a 250 ccm - Pardubice

FOTOGALERIE z dnešního meetingu MČR ploché dráhy do 125 ccm a 250 ccm, který se konal na pardubickém stadionu ve Svítkově.

30.06.2021

MČR 250 ccm, přebor jednotlivců – Slaný

Patnáctibodové maximum Hynka Štichauera se kymácelo jen na konci rozjížďky s číslem jedna.

25.06.2021

Václav Milík pojede finále SEC

Česká republika bude mít zastoupení v Mistrovství Evropy jednotlivců na ploché dráze, stálou divokou kartu totiž obdržel jezdec pardubické Zlaté Přilby, Václav Milík.

27.05.2021

Jak dál v české ploché dráze

Jediný další plochodrážní závod českého národního kalendáře by se v květnu mohl jet na Slovensku.

12.05.2021

Kvěch a Chlupáč postupují do MS juniorů

V úterý a ve středu 4. a 5. 5. 2021 se uskutečnily závody Přeboru ČR. I když se oba závody konaly bez divácké účasti, pražští pořadatelé fanouškům tohoto krásného sportu zprostředkovali alespoň livestream na YouTube.

06.05.2021

Přebor ČR jednotlivců Pohár AČR - Pardubice

Druhý letošní podnik Přeboru ČR jednotlivců se dnes odehrál na pardubickém plochodrážním ovále ve Svitkově.

05.05.2021

Přebor ČR jednotlivců Pohár AČR - Praha

Na pražské Markétě dnes proběhl úvodní podnik české plochodrážní sezony - Přebor ČR Pohár AČR.