vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

74. Zlatá přilba města Pardubic

Foto: facebook.com/zppce, výsledky: www.speedwaylive.eu
74. Zlatá přilba města Pardubic
25.09.2022
 

Brit Daniel Bewley vyhrál letošní Zlatou přilbu, náš Václav Milík byl druhý.


74. Zlatá přilba města Pardubic

Vylučovací skupina 1
6 KOWALSKI Bartlomiej, POL (4,R,-) 4
7 HANSEN Mads, DEN (3,3,3) 6
16 WÖLBERT Kevin, GER (5,5,- ) 10
24 ŠKORJA Nick, SLO (1,2,2) 4
28 LINDBÄCK Antonio, SWE (0,4,5) 9
34 KRČMÁŘ Eduard, CZE (2,1,4) 6

Vylučovací skupina 2
31 BECKER Luke, USA (4,2,4) 8
30 LEVISHYN Marko, UKR (1,0,1) 2
18 CASTAGNA Michele Paco, ITA (3,3,3) 6
8 IVERSEN Niels-Kristian, DEN (2,5,2) 7
5 GAPPMAIER Daniel, AUT (0,1,5) 6
4 BELLEGO David, FRA (5,4,- ) 9

Vylučovací skupina 3
3 LIDSEY Jaimon, AUS (5,2,5) 10
11 DUBERNARD Jordan, FRA (1,0,0) 1
13 ELLIS Adam, GBR (4,4,3) 8
23 IVAČIČ Matic, SLO (3,5,2) 8
26 VALKOVIČ Jakub, SVK (0,1,1) 2
33 KLÍMA Daniel, CZE (2,3,4) 7

Vylučovací skupina 4
32 CHLUPÁČ Petr, CZE (3,2,1) 5
22 LIEBMANN Celina, GER (2,1,2) 4
19 COVATTI Nicolas, ITA (R,3,4) 7
17 MAGOSI Norbert, HUN (1,0,0) 1
14 BERGE Dimitri, FRA (4,4,5) 9
10 LAHTI Timo, FIN (5, 5,3) 10

Čtvrtfinálová skupina 1
16 WÖLBERT Kevin, GER (5,0,1) 6
1 DOYLE Jason, AUS (4,3,4) 8
31 BECKER Luke, USA (3,2,3) 6
21 SMEKTALA Bartosz, POL (R,5,0) 5
13 ELLIS Adam, GBR (2,4,5) 9
27 BERNTZON Oliver, SWE (1,1,2) 3

Čtvrtfinálová skupina 2
36 MILÍK Václav, CZE (5,0,3) 8
28 LINDBÄCK Antonio, SWE (R,2,2) 4
20 BUCZKOWSKI Krzysztof, POL (2,3,0) 5
8 IVERSEN Niels-Kristian, DEN (3,1,5) 8
15 BLÖDERN Norick, GER (4,4,1) 8
10 LAHTI Timo, FIN (1,5,4) 9

Čtvrtfinálová skupina 3
14 BERGE Dimitri, FRA (5,1,4) 9
35 KVĚCH Jan, CZE (2,3,2) 5
34 KRČMÁŘ Eduard, CZE (0,2,1) 3
25 ŽAGAR Matej, SLO (4,5,R) 9
2 TUNGATE Rohan, AUS (1,0,5) 6
3 LIDSEY Jaimon, AUS (3,4,3) 7

Čtvrtfinálová skupina 4
23 IVAČIČ Matic, SLO (3,1,1) 4
19 COVATTI Nicolas, ITA (-,-,-) -
12 BEWLEY Daniel, GBR (5,4,5) 10
9 JENSEN Rasmus, DEN (4,5,2) 9
29 LEBEDĚVS Andžejs, LAT (2,3,4) 7
4 BELLEGO David, FRA (1,2,3) 5

Semifinálová skupina 1
13 ELLIS Adam, GBR (4,1,1) 5
8 IVERSEN Niels-Kristian, DEN (1,R,2) 3
16 WÖLBERT Kevin, GER (5,5,- ) 10
12 BEWLEY Daniel, GBR (2,4,5) 9
25 ŽAGAR Matej, SLO (R,2,3) 5
29 LEBEDĚVS Andžejs, LAT (3,3,4) 7

Semifinálová skupina 2
10 LAHTI Timo, FIN (5,0,3) 8
3 LIDSEY Jaimon, AUS (1,1,2) 3
1 DOYLE Jason, AUS (2,4,1) 6
14 BERGE Dimitri, FRA (4,3,0) 7
36 MILÍK Václav, CZE (0,2,5) 7
9 JENSEN Rasmus, DEN (3,5,4) 9

Malé finále
1. 1 DOYLE Jason, AUS 5
2. 25 ŽAGAR Matej, SLO 4
3. 3 LIDSEY Jaimon, AUS 3
4. 14 BERGE Dimitri, FRA 2
5. 13 ELLIS Adam, GBR 1
6. 8 IVERSEN Niels-Kristian, DEN R6

Velké finále
1. 12 BEWLEY Daniel, GBR 5
2. 36 MILÍK Václav, CZE 4
3. 9 JENSEN Rasmus, DEN 3
4. 29 LEBEDĚVS Andžejs, LAT 2
5. 16 WÖLBERT Kevin, GER 1
6. 10 LAHTI Timo, FIN R