vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2020 – Cheb

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2020 – Cheb
11.08.2020
 

Další, v pořadí třetí, kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu na parádní Kart aréně v Chebu.


O uplynulém víkendu proběhlo třetí kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu byl závod v západočeském Chebu. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Milan Sitnianský, kterého následoval Petr Vorlíček a rakouský závodník Bernhard Hitzenberger. V dalších kategoriích zvítězili Tomáš Barnošák ze Slovenska, vítěz kategorie S2 a Libor Machát, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Pavel Kajgr (nad 40 let) a Luděk Buček (nad 50 let). Naopak v „dorostenecké“ třídě se z vítězného tažení mohl radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory.

MČR Supermoto 2020 – Cheb

Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Petr Vorlíček (Honda) 22+22 / 44 bodů
3. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 18+20 / 38
4. Erik Provazník (Yamaha) 20+18 / 38
5. Miloslav Řihák (Honda) 16+16 / 32

Třída S1 – průběžné pořadí 2020
1. Milan Sitnianský (Honda) 140 bodů
2. Petr Vorlíček (Honda) 133
3. Erik Provazník (Yamaha) 112
4. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 110
5. Miloslav Řihák (Honda) 102



Třída S2
1. Tomáš Barnošák (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 22+22 / 44
3. Filip Zika (KTM) 20+20 / 40
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 18+18 / 36
5. Jiří Pešek (Husqvarna) 14+16 / 30

Třída S2 – průběžné pořadí 2020
1. Filip Zika (KTM) 121 bodů
2. Tomáš Barnošák (SVK, Honda) 116
3. Denis Fligr (Honda) 95
4. Jiří Pešek (Husqvarna) 91
5. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 86



Třída S3 MX Cup
1. Libor Machát (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Jan Berger (Honda) 25+0 / 25
3. František Klicpera (Yamaha) 20+0 / 20

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2020
1. Libor Machát (Yamaha) 147 bodů
2. František Klicpera (Yamaha) 86
3. Jan Berger (Honda) 25



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 22+22 / 44
3. Karel Smílek (Suzuki) 20+20 / 40
4. Libor Bednář (KTM) 16+18 / 34
5. David Mazoch (Husqvarna) 18+15 / 33

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2020
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 147 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 128
3. Karel Smílek (Suzuki) 106
4. Libor Bednář (KTM) 104
5. David Spáčil (Yamaha) 99



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Luděk Buček (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Tájek (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 20+20 / 40

Třída S3 Veteran Cup 50+ – průběžné pořadí 2020
1. Luděk Buček (Husqvarna) 142 bodů
2. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 116
3. Miroslav Tájek (Husqvarna) 91
4. Miroslav Starý (Husqvarna) 43
5. Pavel Maxa (Honda) 38



Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (TM) 25+25 / 50 bodů
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Max Orbanz (GER, Kawasaki) 20+18 / 38
4. Hynek Maštalíř (TM) 16+20 / 36
5. Jakub Machát (TM) 14+16 / 30

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2020
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 138 bodů
2. Hynek Maštalíř (TM) 109
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 102
4. Jan Ulman (TM) 100
5. Jakub Machát (TM) 97