vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2020 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2020 – Vysoké Mýto
20.07.2020
 

Druhé kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu ve východočeském Vysokém Mýtě.


O uplynulém víkendu proběhlo druhé kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu byl závod ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Petr Vorlíček, kterého následoval Milan Sitnianský a Miloslav Řihák. V dalších kategoriích zvítězili Filip Zika, vítěz kategorie S2 a Libor Machát, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Pavel Kajgr (nad 40 let) a Luděk Buček (nad 50 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Matěj Kokeš, který byl nejlepší mezi juniory a Ondřej Ludvík, který vyhrál kategorii Elév.

MČR Supermoto 2020 – Vysoké Mýto

Třída S1
1. Petr Vorlíček (Honda) 22+22 / 44 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 18+25 / 43
3. Miloslav Řihák (Honda) 25+16 / 41
4. Erik Provazník (Yamaha) 20+18 / 38
5. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 16+20 / 36

Třída S1 – průběžné pořadí 2020
1. Milan Sitnianský (Honda) 90 bodů
2. Petr Vorlíček (Honda) 89
3. Erik Provazník (Yamaha) 74
4. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 72
5. Miloslav Řihák (Honda) 70



Třída S2
1. Filip Zika (KTM) 20+25 / 45 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 25+20 / 45
3. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 18+22 / 40
4. Jiří Pešek (Husqvarna) 16+18 / 34
5. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 15+16 / 31

Třída S2 – průběžné pořadí 2020
1. Denis Fligr (Honda) 95 bodů
2. Filip Zika (KTM) 81
3. Tomáš Dvořák (Husqvarna) 70
4. Tomáš Barnošák (SVK, Honda) 66
5. Jiří Pešek (Husqvarna) 61



Třída S3 MX Cup
1. Libor Machát (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. František Klicpera (Yamaha) 22+0 / 22

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2020
1. Libor Machát (Yamaha) 100 bodů
2. František Klicpera (Yamaha) 66



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 22+20 / 42
3. David Spáčil (Yamaha) 18+22 / 40
4. Libor Bednář (KTM) 20+16 / 36
5. David Mazoch (Husqvarna) 15+18 / 33

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2020
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 97 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 84
3. David Spáčil (Yamaha) 71
4. Libor Bednář (KTM) 70
5. Karel Smílek (Suzuki) 66



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Luděk Buček (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 22+22 / 44

Třída S3 Veteran Cup 50+ – průběžné pořadí 2020
1. Luděk Buček (Husqvarna) 92 bodů
2. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 76
3. Miroslav Tájek (Husqvarna) 47
4. Miroslav Starý (Husqvarna) 43
5. Pavel Maxa (Honda) 38



Třída S5 Junior
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Hynek Maštalíř (TM) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (TM) 16+18 / 34
5. Max Orbanz (GER, Kawasaki) 18+15 / 33

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2020
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 94 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 84
3. Hynek Maštalíř (TM) 73
4. Jakub Machát (TM) 67
5. Vittorio Kajgr (Yamaha) 62



Třída S6 Elév
1. Ondřej Ludvík (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Martin Hollas (KTM) 22+22 / 44
3. Štěpán Hubička (KTM) 20+20 / 40

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2020
1. Ondřej Ludvík (Yamaha) 80 bodů
2. Štěpán Hubička (KTM) 67
3. Martin Hollas (KTM) 44