vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR supermoto 2021 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2021 – Vysoké Mýto
15.06.2021
 

Úvodní kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu ve Vysokém Mýtě.


O uplynulém víkendu proběhlo první kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu byl závod ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval zkušený Petr Vorlíček, zatímco na druhé pozici skončil Milan Sitnianský a na třetí německý závodník Peter Mayerbuchler. V dalších kategoriích zvítězili Filip Zika, vítěz kategorie S2 a Jan Berger startující v kategorii S3MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michal Solík (nad 40 let) a Miroslav Starý (nad 50 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli Matěj Kokeš, vítěz mezi juniory a Štěpán Hubička, vítěz kategorie Elev.

MČR Supermoto 2021 – Vysoké Mýto

Třída S1
1. Petr Vorlíček (Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 25+18 / 43
3. Peter Mayerbuchler (GER, Husqvarna) 20+22 / 42
4. Erik Provazník (Yamaha) 18+20 / 38
5. Miloslav Řihák (Honda) 16+16 / 32

Třída S1 – průběžné pořadí 2021
1. Petr Vorlíček (Honda) 47 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 43
3. Peter Mayerbuchler (GER, Husqvarna) 42
4. Erik Provazník (Yamaha) 38
5. Miloslav Řihák (Honda) 32



Třída S2
1. Filip Zika (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 20+20 / 40
3. Dominik Júda (Husqvarna) 14+22 / 36
4. Roman Cikánek (Husqvarna) 22+14 / 36
5. Ivan Mosin (LTH, KTM) 15+18 / 33

Třída S2 – průběžné pořadí 2021
1. Filip Zika (Husqvarna) 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 40
3. Dominik Júda (Husqvarna) 36
4. Roman Cikánek (Husqvarna) 36
5. Ivan Mosin (LTH, KTM) 33



Třída S3 MX Cup
1. Jan Berger (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Petr Krsek (Husqvarna) 22+22 / 44

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2021
1. Jan Berger (Honda) 50 bodů
2. Petr Krsek (Husqvarna) 44



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (TM) 20+20 / 40
4. David Spáčil (Yamaha) 18+18 / 36
5. Libor Bednář (KTM) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2021
1. Michal Solík (Honda) 50 bodů
2. Pavel Kajgr (Yamaha) 44
3. Aleš Cikánek (TM) 40
4. David Spáčil (Yamaha) 36
5. Libor Bednář (KTM) 32



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 20+20 / 40
4. Pavel Macháček (Yamaha) 0+18 / 18

Třída S3 Veteran Cup 50+ – průběžné pořadí 2021
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 50 bodů
2. Luděk Buček (Husqvarna) 44
3. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 40
4. Pavel Macháček (Yamaha) 18



Třída S5 Junior
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Ondřej Ludvík (Yamaha) 20+22 / 42
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+20 / 42
4. Hynek Maštalíř (TM) 18+18 / 36
5. Vittorio Kajgr (Yamaha) 16+15 / 31

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2021
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 50 bodů
2. Ondřej Ludvík (Yamaha) 42
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 42
4. Hynek Maštalíř (TM) 36
5. Vittorio Kajgr (Yamaha) 31



Třída S6 Elév
1. Štěpán Hubička (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Martin Hollas (KTM) 22+22 / 44
3. Štěpán Svoboda (Husqvarna) 20+20 / 40

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2021
1. Štěpán Hubička (KTM) 50 bodů
2. Martin Hollas (KTM) 44
3. Štěpán Svoboda (Husqvarna) 40