KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Video týdne 7/2011

Zdroj: Youtube (díky Honzíku...)
Video týdne 7/2011
14.02.2011
 

K týdennímu videu nás tentokrát inspirovali chlapci z Motohouse, kteří na youtube našli něco doslova neuvěřitelného.

 
Jen shrňme fakta. On board kamera je na motocyklu Edu Callejase. Chlapec ale na růžích ustálo neměl, vyhrál kvalifikaci, ale hned na začátku přišel o vedoucí pozici, na konci cílovky po úvodním kole klesl na 3. místo, později přišel i o místo na bědně. Pak se začali dojíždět kolaři a Edu se dokázal dotáhnout na ty chlapíky vpředu, ale přišel pád. Jenže ani rychlé nasednutí nevedlo k vytouženému cíli, když konec mu vystavila jeho technika. Ale jak uvidíte v úplném závěru, Edu si stejně své ovace užil, a tak to má při zvodech být.
 
A co dodat k samotnému videu? Je to šílenost, opravdová, zapomeňte na Man, tohle je úplně něco jiného, tady se divákům přejíždějí špičky u bot. Jak okomentovali chlapci z Motohouse, když kvůli ničemu jinému, tak alespoň kvůli tomu zvuku to musíte vidět.
 
A co zaujalo nás? Osobně jsem valil oči na to, jak blízko a kde všude v nebezpečných místech, tady jsou diváci, i to, kolik špíny po předchozích pádech je doslova v každé zatáčce. A mé top z těchto 16 minut záznamu? Asi to, jak Edu přišel o 3. místo (cca 5:30 minuta úvodní části), ten chlapec mu to tam poslal snad s vypnutým mozkem :)

Video

La Bañeza 09 On Board Camera Edu Callejas


La Bañeza 09 On Board Camera Edu Callejas 2Další články sekce VIDEO TÝDNE