KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. června do 3. července 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR (AČR) Cross Country – Bílina

Ilustrační foto: Petr Štola
MČR (AČR) Cross Country – Bílina
12.04.2012
 

Druhý závod Mistrovství ČR v cross country přinesl vítězství pro Radka Tomana a Michala Kadlečka.

 
MČR (AČR) Cross Country – Bílina
 
MČR Absolutní pořadí – sobota
1. Radek Toman (Husaberg) 13 kol / 2:03:19:710
2. Michal Kadleček (Husaberg) 13 kol / 2:05:43,420
3. Robert Šíp (Husaberg) 13 kol / 2:06:44,210
4. Patrik Liška (Husaberg) 13 kol / 2:07:09,060
5. Milan Engel (KTM) 13 kol / 2:07:19,050
6. Zdeněk Gottvald (TM) 13 kol / 2:07:23,190
7. Vít Kuklík (KTM) 13 kol / 2:08:06,860
8. Patrik Markvart (KTM) 13 kol / 2:08:21,960
9. Jakub Špaček (KTM) 13 kol / 2:08:29,580
10. Jakub Šefr (KTM) 13 kol / 2:09:41,480
 
MČR Absolutní pořadí – neděle
1. Michal Kadleček (Husaberg) 10 kol / 1:30:58,927
2. Radek Toman (Husaberg) 10 kol / 1:31:18,486
3. Milan Engel (KTM) 10 kol / 1:31:46,997
4. Vít Kuklík (KTM) 10 kol / 1:32:41,361
5. Robert Šíp (Husaberg) 10 kol / 1:33:02,962
6. Zdeněk Gottvald (TM) 10 kol / 1:33:42,315
7. Patrik Markvart (KTM) 10 kol / 1:35:39,840
8. Jakub Špaček (KTM) 10 kol / 1:35:59,376
9. Jakub Šefr (KTM) 10 kol / 1:37:05,085
10. Radek Bezděk (???) 10 kol / 1:39:53,404
 
MČR Absolutní pořadí – průběžné pořadí
1. Michal Kadleček (Husaberg) 94 bodů
2. Radek Toman (Husaberg) 87
3. Vít Kuklík (KTM) 77
4. Milan Engel (KTM) 66
5. Robert Šíp (Husaberg) 66
6. Patrik Markvart (KTM) 50
7. Jakub Šefr (KTM) 48
8. Patrik Liška (Husaberg) 38
9. Jakub Špaček (KTM) 36
10. Martin Gottvald (Husqvarna) 31
 
 
 
Kategorie E1 – sobota
1. Vít Kuklík (KTM) 13 kol / 2:08:06,860
2. Patrik Markvart (KTM) 13 kol / 2:08:21,960
3. Jakub Špaček (KTM) 13 kol / 2:08:29,580
4. Radek Havlíček (KTM) 12 kol / 2:09:49,000
5. Jiří Císař (KTM) 11 kol / 2:00:32,880
 
Kategorie E1 – neděle
1. Vít Kuklík (KTM) 10 kol / 1:32:41,361
2. Patrik Markvart (KTM) 10 kol / 1:35:39,840
3. Jakub Špaček (KTM) 10 kol / 1:35:59,376
4. Jakub Hroneš (Gas Gas) 9 kol / 1:30:43,436
5. Jiří Císař (KTM) 9 kol / 1:31:21,820
 
Kategorie E1 – průběžné pořadí
1. Vít Kuklík (KTM) 100 bodů
2. Patrik Markvart (KTM) 84
3. Jakub Špaček (KTM) 70
4. Radek Havlíček (KTM) 66
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 63
 
 
 
Kategorie E2 – sobota
1. Michal Kadleček (Husaberg) 13 kol / 2:05:43,420
2. Robert Šíp (Husaberg) 13 kol / 2:06:44,210
3. Milan Engel (KTM) 13 kol / 2:07:19,050
4. Jakub Šefr (KTM) 13 kol / 2:09:41,480
5. Jiří Pošík (Husaberg) 12 kol / 2:11:44,100
 
Kategorie E2 – neděle
1. Michal Kadleček (Husaberg) 10 kol / 1:30:58,927
2. Milan Engel (KTM) 10 kol / 1:31:46,997
3. Robert Šíp (Husaberg) 10 kol / 1:33:02,962
4. Jakub Šefr (KTM) 10 kol / 1:37:05,085
5. Jiří Pošík (Husaberg) 9 kol / 1:32:07,877
 
Kategorie E2 – průběžné pořadí
1. Michal Kadleček (Husaberg) 100 bodů
2. Milan Engel (KTM) 84
3. Robert Šíp (Husaberg) 84
4. Jakub Šefr (KTM) 72
5. Petr Křivánek (Husaberg) 60
 
 
 
Kategorie E3 – sobota
1. Radek Toman (Husaberg) 13 kol / 2:03:19:710
2. Patrik Liška (Husaberg) 13 kol / 2:07:09,060
3. Zdeněk Gottvald (TM) 13 kol / 2:07:23,190
4. Jakub Horák (Husaberg) 12 kol / 2:01:05,250
5. Radek Bezděk (???) 12 kol / 2:02:15,560
 
Kategorie E3 – neděle
1. Radek Toman (Husaberg) 10 kol / 1:31:18,486
2. Zdeněk Gottvald (TM) 10 kol / 1:33:42,315
3. Radek Bezděk (???) 10 kol / 1:39:53,404
4. Michal Strouhal (Kawasaki) 9 kol / 1:37:19,850
 
Kategorie E3 – průběžné pořadí
1. Radek Toman (Husaberg) 97 bodů
2. Zdeněk Gottvald (TM) 84
3. Michal Strouhal (Kawasaki) 65
4. Patrik Liška (Husaberg) 47
5. Matěj Macháček (KTM) 38
 
 
 
Kategorie EJ – sobota
1. Patrik Liška (Husaberg) 13 kol / 2:07:09,060
2. Milan Engel (KTM) 13 kol / 2:07:19,050
3. Patrik Markvart (KTM) 13 kol / 2:08:21,960
4. Jakub Špaček (KTM) 13 kol / 2:08:29,580
5. Jakub Šefr (KTM) 13 kol / 2:09:41,480
 
Kategorie EJ – neděle
1. Milan Engel (KTM) 10 kol / 1:31:46,997
2. Patrik Markvart (KTM) 10 kol / 1:35:39,840
3. Jakub Špaček (KTM) 10 kol / 1:35:59,376
4. Jakub Šefr (KTM) 10 kol / 1:37:05,085
5. Jakub Hroneš (Gas Gas) 9 kol / 1:30:43,436
 
Kategorie EJ – průběžné pořadí
1. Milan Engel (KTM) 94 bodů
2. Patrik Markvart (KTM) 80
3. Jakub Šefr (KTM) 76
4. Jakub Špaček (KTM) 66
5. Patrik Liška (Husaberg) 62