KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. června do 3. července 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR enduro 2021 – Benešov u Semil

Ilustrační foto: František Novák
MČR enduro 2021 – Benešov u Semil
25.10.2021
 

O uplynulém víkendu se jelo Mistrovství ČR v enduru, o body se bojovalo v Benešově u Semil.


V sobotu a v neděli se v Benešově u Semil jel závod Mistrovství ČR v enduru. Sobotním i nedělním celkovým vítězem se stal Kryštof Kouble, který s perfektně připraveným motocyklem Sherco vyhrál také kategorii E3 a Junior. Zkušený Jaromír Romančík, tedy značkový kolega vítězného Koubleho, po oba dva dny triumfoval v kategorii E2, zatímco v kategorii E1 byl v sobotu i v neděli nejrychlejší Matyáš Chlum.

MČR enduro 2021 – Benešov u Semil

Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:08:06,63
2. Jaromír Romančík (Sherco) 1:08:34,22
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:09:28,67
4. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:09:59,04
5. Jiří Hádek (Sherco) 1:10:15,79
6. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:11:05,17
7. Adolf Živný (TM) 1:11:05,26
8. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:11:17,73
9. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:11:17,86
10. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:11:36,05

Kategorie E1 – sobota
1. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:09:59,04
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:11:17,73
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:11:17,86
4. Matěj Škuta (Beta) 1:12:40,80
5. Martin Balatka (KTM) 1:15:00,12

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Sherco) 1:08:34,22
2. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:11:05,17
3. Adolf Živný (TM) 1:11:05,26
4. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:11:36,05
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:12:38,30

Kategorie E3 – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:08:06,63
2. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:09:28,67
3. Jiří Hádek (Sherco) 1:10:15,79
4. Eduard Vyšanský (Beta) 1:13:58,17
5. Filip Fiala (KTM) 1:14:43,25

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:08:06,63
2. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:09:28,67
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:09:59,04
4. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:11:36,05
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:12:38,30




Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:04:12,25
2. Jaromír Romančík (Sherco) 1:04:14,07
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:04:52,74
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:05:00,95
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:05:49,49
6. Jiří Hádek (Sherco) 1:06:17,39
7. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:07:45,56
8. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:08:01,40
9. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:09:01,23
10. Eduard Vyšanský (Beta) 1:10:08,01

Kategorie E1 – neděle
1. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:04:52,74
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:05:00,95
3. Martin Balatka (KTM) 1:12:27,76
4. Lukáš Hedrlín (Husqvarna) 1:19:26,59
5. Jan Kopecký (Gas Gas) 1:29:59,89

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Sherco) 1:04:14,07
2. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:07:45,56
3. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:08:01,40
4. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:09:01,23
5. Oldřich Sedlák (KTM) 1:21:03,86

Kategorie E3 – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:04:12,25
2. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:05:49,49
3. Jiří Hádek (Sherco) 1:06:17,39
4. Eduard Vyšanský (Beta) 1:10:08,01
5. Filip Fiala (KTM) 1:12:11,32

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:04:12,25
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:04:52,74
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:05:49,49
8. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:08:01,40
9. Jakub Hedrlín (Husqvarna) 1:09:01,23