vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. června do 5. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2020 – Drmoul

Ilustrační foto: Jan Kobzáň
MČR endurosprint 2020 – Drmoul
22.06.2020
 

Mistrovství ČR v endurosprintu pokračovalo druhým letošním podnikem.


V sobotu a v neděli se v západočeském Drmoulu jel druhý závod Mistrovství ČR v endurosprintu, kde se opět skvěle představili bývalý motokrosaři Jaromír Romančík s Petrem Smítkou. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval Jaromír Romančík, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2. V kategorii E1 si sobotní vítězství připsal Matěj Škuta, který byl i nejrychlejším juniorem, zatímco v neděli zvítězil Němec Spachnüller. V nejsilnější kategorii E3 dvakrát zvítězil Jiří Hádek. Dodejme, že v neděli byl mezi juniory nejrychlejší Rudolf Plch.

MČR enduro sprint 2020 – Drmoul

Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 1:40:46,90
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:42:28,69
3. Eduard Hübner (GER, KTM) 1:42:30,11
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:42:34,14
5. Jiří Hádek (KTM) 1:44:14,02
6. Matěj Škuta (Beta) 1:46:16,08
7. Y. Spachnüller (GER, KTM) 1:47:22,48
8. Robert Friedrich (KTM) 1:47:34,80
9. Rudolf Plch (Sherco) 1:47:41,00
10. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:49:19,28

Kategorie E1 – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 1:46:16,08
2. Y. Spachnüller (GER, KTM) 1:47:22,48
3. Robert Friedrich (KTM) 1:47:34,80
4. Rudolf Plch (Sherco) 1:47:41,00
5. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:49:19,28

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 1:40:46,90
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:42:28,69
3. Eduard Hübner (GER, KTM) 1:42:30,11
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:42:34,14
5. Jan Vašta (Husqvarna) 1:50:12,54

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 1:44:14,02
2. Jan Charvát (Husqvarna) 1:48:47,02
3. Jakub Šefr (Beta) 1:51:22,77
4. Tomáš Kolanda (KTM) 1:56:48,38
5. Marcel Teucher (GER, KTM) 1:56:54,83

Kategorie Junior – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 1:46:16,08
2. Robert Friedrich (KTM) 1:47:34,80
3. Rudolf Plch (Sherco) 1:47:41,00
4 Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:49:19,28
5. Jakub Hedrlín (Beta) 1:51:57,65




Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 1:21:19,63
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:22:13,19
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:22:56,10
4. Eduard Hübner (GER, KTM) 1:23:02,66
5. Jiří Hádek (KTM) 1:23:43,00
6. Y. Spachnüller (GER, KTM) 1:25:04,49
7. Rudolf Plch (Sherco) 1:25:49,20
8. Matěj Škuta (Beta) 1:26:17,70
9. Jan Charvát (Husqvarna) 1:26:43,31
10. Robert Friedrich (KTM) 1:27:01,51

Kategorie E1 – neděle
1. Y. Spachnüller (GER, KTM) 1:25:04,49
2. Rudolf Plch (Sherco) 1:25:49,20
3. Matěj Škuta (Beta) 1:26:17,70
4. Robert Friedrich (KTM) 1:27:01,51
5. Jakub Marek (Yamaha) 1:27:08,05

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 1:21:19,63
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:22:13,19
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:22:56,10
4. Eduard Hübner (GER, KTM) 1:23:02,66
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:27:09,84

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 1:23:43,00
2. Jan Charvát (Husqvarna) 1:26:43,31
3. Jakub Šefr (Beta) 1:27:02,70
4. Eduard Vyšanský (Beta) 1:32:09,08
5. Filip Fiala (KTM) 1:32:53,58

Kategorie Junior – neděle
1. Rudolf Plch (Sherco) 1:25:49,20
2. Matěj Škuta (Beta) 1:26:17,70
3. Robert Friedrich (KTM) 1:27:01,51
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:27:08,05
5 Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:27:37,97