vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2021 – Drmoul

Ilustrační foto: Jan Kobzáň
MČR endurosprint 2021 – Drmoul
24.05.2021
 

O uplynulém víkendu se v karlovarském Drmoulu konalo úvodní kolo Mistrovství ČR v endurosprintu.


V sobotu a v neděli se v karlovarském Drmoulu jel první závod Mistrovství ČR v endurosprintu. V sobotu byl absolutně nejrychlejší Jaromír Romančík, který tak ovládl také kategorii E2, ve které zvítězil také v neděli. Druhý den pak zajel nejlépe Kryštof Kouble, tedy jezdec, který zvítězil po oba dva dny v kategorii E3. V nejslabší kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Matěj Škuta, v neděli se pak z vítězství radoval Němec Yank Spachnüller. Hodnocení juniorů v sobotu i v neděli pak Kryštof Kouble.

MČR enduro sprint 2021 – Drmoul

Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (Sherco) 1:24:58,70
2. Kryštof Kouble (Sherco) 1:25:41,13
3. Petr Smítka (Husqvarna) 1:26:20,41
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:26:38,76
5. Matěj Škuta (Beta) 1:26:48,30
6. Jiří Hádek (Sherco) 1:26:49,11
7. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:27:13,82
8. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:27:48,97
9. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:28:39,79
10. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:29:55,11

Kategorie E1 – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 1:26:48,30
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:27:13,82
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:28:39,79
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:31:50,22
5. Lukáš Kučera (KTM) 1:32:03,28

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Sherco) 1:24:58,70
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:26:20,41
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:26:38,76
4. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:27:48,97
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:31:12,19

Kategorie E3 – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:25:41,13
2. Jiří Hádek (Sherco) 1:26:49,11
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:29:55,11
4. Václav Nedvěd (KTM) 1:33:09,82
5. Eduard Vyšanský (Beta) 1:33:30,61

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:25:41,13
2. Matěj Škuta (Beta) 1:26:48,30
3. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:27:48,97
4. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:28:39,79
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:29:55,11




Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:16:24,42
2. Jaromír Romančík (Sherco) 1:16:28,37
3. Petr Smítka (Husqvarna) 1:18:30,04
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:18:43,53
5. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:18:50,36
6. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:18:52,85
7. Matěj Škuta (Beta) 1:19:27,70
8. Jiří Hádek (Sherco) 1:19:31,08
9. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:22:00,92
10. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:22:03,22

Kategorie E1 – neděle
1. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:18:43,53
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:18:52,85
3. Matěj Škuta (Beta) 1:19:27,70
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:23:38,15
5. Matěj Skořepa (Gas Gas) 1:24:47,68

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Sherco) 1:16:28,37
2. Petr Smítka (Husqvarna) 1:18:30,04
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:18:50,36
4. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:22:03,22
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:22:18,98

Kategorie E3 – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:16:24,42
2. Jiří Hádek (Sherco) 1:19:31,08
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:22:00,92
4. Filip Fiala (KTM) 1:25:07,03
5. Marek Borák (Beta) 1:25:39,14

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 1:16:24,42
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:18:52,85
3. Matěj Škuta (Beta) 1:19:27,70
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:22:00,92
5. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:22:03,22