vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2016 – Crawfordsville

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2016 – Crawfordsville
01.11.2016
 

Poslední závod amerického národního cross country vyhrál Kailub Russell, který se stal úspěšným obhájcem celkového prvenství v letošním GNCC.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country zakončil letošní sezonu závodem Ironman v indianapoliském Crawfordsville, kde si ve více jak tříhodinovém souboji vítězství připsal Kailub Russell, který tak úspěšně obhájil titul amerického šampióna. Na druhém místě dokončil náročný závod Thaddeus Duvall, zatímco třetí byl Grant Baylor. V závodě slabší kategorie XC2 Pro Lites si třetí letošní vítězství připsal Layne Michael.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2016 – Ironman / Crawfordsville, IN
 
Kategorie XC1 Pro
  1. Kailub Russell (KTM) 7 kol / 3:05:33,843
  2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 7 kol / 3:06:12,296
  3. Grant Baylor (Yamaha) 7 kol / 3:10:36,781
  4. Ricky Russell (Suzuki) 7 kol / 3:11:05,015
  5. Russell Bobbitt (KTM) 7 kol / 3:14:21,968
  6. Jordan Ashburn (KTM) 7 kol / 3:14:18,187
  7. Benjamin Kelley (KTM) 7 kol / 3:15:21,875
  8. Cory Buttrick (KTM) 7 kol / 3:15:09,156
  9. Andrew Delong (Husqvarna) 7 kol / 3:26:56,250
10. Steward Baylor jr. (KTM) 6 kol / 2:43:06,625
 
Kategorie XC1 Pro – průběžné pořadí 2016
  1. Kailub Russell (KTM) 316 bodů
  2. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 236
  3. Jordan Ashburn (KTM) 161
  4. Taddeusz Duvall (Husqvarna) 155
  5. Steward Baylor jr. (KTM) 148
  6. Ricky Russell (Suzuki) 141
  7. Grant Baylor (Yamaha) 132
  8. Christopher Bach (Honda) 118
  9. Ryan Sipes (Husqvarna) 93
10. Daniel Milner (AUS, Yamaha) 80
 
Kategorie XC2 Pro Lites
  1. Layne Michael (Husqvarna) 7 kol / 3:14:59,796
  2. Vance Francis (Honda) 7 kol / 3:15:30,125
  3. Joshua Toth (KTM) 7 kol / 3:16:04,265
  4. Craig Delong (Husqvarna) 7 kol / 3:16:12,734
  5. Michael Witkowski (KTM) 7 kol / 3:20:55,093
  6. Jesse Groemm (Beta) 7 kol / 3:22:55,250
  7. Zack Hayes (KTM) 7 kol / 3:25:37,890
  8. Samuel Evans (Yamaha) 7 kol / 3:26:48,296
  9. Evan Smith (KTM) 7 kol / 3:26:49,609
10. Tegan Temple (Beta) 7 kol / 3:30:48,312
 
Kategorie XC2 Pro Lites – průběžné pořadí 2016
  1. Trevor Bollinger (Honda) 301 bodů
  2. Craig Delong (Husqvarna) 254
  3. Layne Michael (Husqvarna) 235
  4. Benjamin Kelley (KTM) 182
  5. Joshua Toth (KTM) 171
  6. Jesse Groemm (Beta) 158
  7. Vance Francis (Honda) 135
  8. Michael Witkowski (KTM) 125
  9. Samuel Evans (Yamaha) 121
10. Zack Hayes (KTM) 113
 
 
 
Celkové pořadí v závodě
  1. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Pro
  2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) kategorie XC1 Pro
  3. Grant Baylor (Yamaha) kategorie XC1 Pro
  4. Ricky Russell (Suzuki) kategorie XC1 Pro
  5. Russell Bobbitt (KTM) kategorie XC1 Pro
  6. Jordan Ashburn (KTM) kategorie XC1 Pro
  7. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC1 Pro
  8. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC2 Pro Lites
  9. Cory Buttrick (KTM) kategorie XC1 Pro
10. Vance Francis (Honda) kategorie XC2 Pro Lites
11. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 Pro Lites
12. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 Pro Lites
13. Michael Witkowski (KTM) kategorie XC2 Pro Lites
14. Jesse Groemm (Beta) kategorie XC2 Pro Lites
15. Zach Nolan (KTM) kategorie 250 A
16. Nathan Ferderer (Yamaha) kategorie 4-stroke A Lites
17. Samuel Evans (Yamaha) kategorie XC2 Pro Lites
18. Evan Smith (KTM) kategorie XC2 Pro Lites
19. Andrew Delong (Husqvarna) kategorie XC1 Pro
20. Cody Barnes (Yamaha) kategorie 250 A