Yamaha
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2020 – Palatka

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2020 – Palatka
11.03.2020
 

Druhý závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl ve floridské Palatce.


Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval druhým závodem sezony 2020. Dalším z tradičních podniků byl Wild Boar na trati u floridské Palatky. V tříhodinovém závodě letos podruhé zvítězil úřadující šampión Kailub Russell, zatímco na druhé pozici skončil Australan Josh Strang. Na třetím místě dokončil náročný závod bratr vítězného Russella, Ricky Russell. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro si vítězství připsal Jonathan Girroir.

AMSOIL Grand National Cross Country 2020 – Wild Boar / Palatka, FL

Kategorie XC1 Open Pro

1. Kailub Russell (KTM) 6 kol / 2:57:07,316
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 6 kol / 2:59:14,467
3. Ricky Russell (Husqvarna) 6 kol / 2:59:58,340
4. Jordan Ashburn (Kawasaki) 6 kol / 3:00:54,020
5. Andrew Delong (Honda) 6 kol / 3:06:32,639
6. Todd Kellett (GBR, Yamaha) 6 kol / 3:07:09,499
7. Tyler Medaglia (CND, Kawasaki) 6 kol / 3:09:45,477
8. Grant Baylor (Sherco) 6 kol / 3:16:38,058
9. Evan Earl (Kawasaki) 6 kol / 3:21:40,479
10. Layne Michael (Yamaha) 5 kol / 2:41:19,690

Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2020
1. Kailub Russell (KTM) 60 bodů
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 46
3. Ricky Russell (Husqvarna) 46
4. Jordan Ashburn (Kawasaki) 33
5. Steward Baylor jr. (Sherco) 18
6. Grant Baylor (Sherco) 15
7. Andrew Delong (Honda) 15
8. Layne Michael (Yamaha) 12
9. Todd Kellett (GBR, Yamaha) 11
10. Tyler Medaglia (CND, Kawasaki) 8

Kategorie XC2 250 Pro
1. Jonathan Girroir (KTM) 6 kol / 3:01:53,059
2. Michael Witkowski (Yamaha) 6 kol / 3:02:17,518
3. Craig Delong (Husqvarna) 6 kol / 3:02:37,331
4. Cody Barnes (Beta) 6 kol / 3:07:04,178
5. Evan Smith (Husqvarna) 6 kol / 3:08:52,300
6. Jesse Ansley (KTM) 6 kol / 3:09:43,799
7. Liam Draper (NZL, KTM) 6 kol / 3:10:58,100
8. Tegan Temple (KTM) 6 kol / 3:12:10,100
9. Thorn Devlin (Beta) 6 kol / 3:12:50,100
10. Simon Johnson (KTM) 6 kol / 3:12:51,079

Kategorie XC2 250 Pro – průběžné pořadí 2020
1. Michael Witkowski (Yamaha) 55 bodů
2. Jonathan Girroir (KTM) 55
3. Craig Delong (Husqvarna) 42
4. Cody Barnes (Beta) 33
5. Jonathan Johnson (Honda) 28
6. Liam Draper (NZL, KTM) 28
7. Evan Smith (Husqvarna) 25
8. Jesse Ansley (KTM) 25
9. Thorn Devlin (Beta) 24
10. Simon Johnson (KTM) 22



Celkové pořadí v závodě:
1. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) kategorie XC1 Open Pro
3. Ricky Russell (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
4. Jordan Ashburn (Kawasaki) kategorie XC1 Open Pro
5. Jonathan Girroir (KTM) kategorie XC2 250 Pro
6. Michael Witkowski (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro
7. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
8. Andrew Delong (Honda) kategorie XC1 Open Pro
9. Cody Barnes (Beta) kategorie XC2 250 Pro
10. Todd Kellett (GBR, Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
11. Evan Smith (Husqvarna) kategorie 250 A Bike
12. Jesse Ansley (KTM) kategorie 250 A Bike
13. Tyler Medaglia (CND, Kawasaki) kategorie XC1 Open Pro
14. Liam Draper (KTM) kategorie XC2 250 Pro
15. Tegan Temple (KTM) kategorie XC2 250 Pro
16. Thorn Devlin (Beta) kategorie XC2 250 Pro
17. Simon Johnson (KTM) kategorie 250 A Bike
18. Jonathan Johnson (Honda) kategorie XC2 250 Pro
19. Brody Johnson (Honda) kategorie 250 A Bike
20. Grant Baylor (Sherco) kategorie XC1 Open Pro