vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

WORCS 2016 – Primm

Foto: KTM / M. Kariya
WORCS 2016 – Primm
26.10.2016
 

Závěrečné, desáté kolo letošního ročníku amerického endurového šampionátu World Off Road Championship Series proběhlo v nevadském Primmu.

 
Americký endurový šampionát World Off Road Championship Series (WORCS) desátým kolem ukončil svůj letošní ročník. O finálové body se bojovalo na trati v nevadském Primu, kde se jel tradiční závod s názvem Buffalo Bills Casino. Po bezmála 1,5 hodině závodění a devíti náročných kolech, podruhé v řadě zvítězil Eric Yorba na KTM, kterého na stupně vítězů doprovodili druhý Justin Wallis a třetí Robert Bell, který se stal letošním šampiónem.
 
10. kolo WORCS – Buffalo Bills Casino / Primm, NV
 
Kategorie PRO
1. Eric Yorba (KTM) 9 kol / 1:22:38,022
2. Justin Wallis (Beta) 9 kol / 1:23:17,721
3. Robert Bell (Kawasaki) 9 kol / 1:24:09,503
4. Justin Seeds (Kawasaki) 9 kol / 1:24:21,166
5. Michael Del Fante (Yamaha) 9 kol / 1:24:27,664
 
Kategorie PRO – průběžné pořadí 2016
1. Robert Bell (Kawasaki) 181 bodů
2. Dalton Shirey (Husqvarna) 162
3. Justin Wallis (Beta) 156
4. Eric Yorba (KTM) 146
5. Justin Seeds (Kawasaki) 138
 
 
 
Kategorie PRO 2
1. Logan Chambers (KTM) 9 kol / 1:26:02,236
2. Alex Dorsey (KTM) 9 kol / 1:26:59,897
3. Kyle Mercier (KTM) 8 kol / 1:18:22,370
4. Samuel Montalvan (KTM) 8 kol / 1:21:01,766
5. JT Baker (KTM) 8 kol / 1:22:56,031
 
Kategorie PRO 2 – průběžné pořadí 2016
1. Travis Damon (Honda) 181 bodů
2. Logan Chambers (KTM) 175
3. Alex Dorsey (KTM) 170
4. Zane Roberts (Husqvarna) 127
5. Matt Maple (Honda) 111
 
 
 
Kategorie PRO 2 Lights
1. Dante Oliveira (KTM) 9 kol / 1:26:19,781
2. Collin Elliott (Yamaha) 8 kol / 1:17:37,472
3. Jordan Gamboa (KTM) 8 kol / 1:19:02,107
4. Chance Fullerton (Yamaha) 8 kol / 1:19:19,251
5. Conner Flatau (Yamaha) 8 kol / 1:19:43,165
 
Kategorie PRO 2 Lights – průběžné pořadí 2016
1. Dante Oliveira (KTM) 225 bodů
2. Clayton Hengeveld (Kawasaki) 169
3. Preston Campbell (Honda) 149
4. Hayden Florez (Yamaha) 116
5. Austin Serpa (KTM) 114