vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Česká asociace Route 66 na chodníku slávy

Text a foto: www.r66.cz / Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66 na chodníku slávy
17.08.2015
 

Pořadatelé arizonského festivalu Best of the west on route 66 nominovali českou asociaci k zápisu na chodník slávy za zásluhy o mezinárodní věhlas nejslavnější americké silnice.

 
 
Vážení přátelé a fanoušci České asociace Route 66
 
Jsme velmi poctěni a dojati zprávou od pořadatelů festivalu BEST OF THE WEST ON ROUTE 66, který se koná každoročně v arizonském Kingmanu. Letos poprvé organizátoři nominují osobnosti, které se zasloužily o mezinárodní věhlas Route 66, aby jejich jména byla navždy zviditelněna na chodníku slávy.
Mezi nominovanými je – a to je důvod naší radosti – Česká asociace Route 66 Je to opravdu krásné ocenění naší dlouholeté práce pro Route 66.
Festival se uskuteční od 25. do 27. září, tedy jen pár dnů před příjezdem naší velké podzimní výpravy.
A během našeho pobytu v Kingmanu se všichni zúčastníme speciálního ceremoniálu, který pro nás pořadatelé připravili, takže se máme opravdu na co těšit.
Vše, co se letos na podzim na Route 66 uděje, můžete denně sledovat na stránkách www.r66.cz nebo na facebooku www.facebook.com/czech.route66.
 
A ještě něco: V naší výpravě máme dvě poslední volná místa. Pokud chcete s námi strávit báječný podzim na Route 66, můžete se přidat
 
Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66