KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Route 66 CZ – návrat z filmové cesty

Text a foto: Zdeněk Jurásek / www.r66.cz
Route 66 CZ – návrat z filmové cesty
12.06.2014
 

Jsme zpět z filmové cesty - těšte se na reportáže od 13. 6.!

 
Vážení  fanoušci Route 66!
 
Už jsme z velké filmové cesty všichni šťastně doma a pomalu se vpravujeme do běžného života. A musím konstatovat, není to vůbec lehké – během patnácti natáčecích dnů na Route 66 jsme totiž zažili spoustu neskutečných setkání, příběhů a situací, které nás doslova pohltily.
 
Náš filmový štáb pořídil desítky hodin cenného filmového materiálu, z něhož bude jen velmi obtížné vybrat opravdu to nejlepší. Myslím, že režiséra Tomáše Zindlera čekají zatraceně krušné chvíle, nicméně jsem si jist, že to společně zvládneme. A 22. října vám představíme unikátní filmové dílo, které zcela jistě nemá obdoby, tedy alespoň v žánru Route 66.
 
Protože jsme (právě pro ten extrémně nabitý natáčecí program) nebyli schopni dodávat pravidelné denní zpravodajství na stránky České asociace Route 66, a na facebookovém profilu se objevovaly v podstatě jen nekomentované fotografie, rozhodl jsem se toto informační vakuum alespoň trochu zaplnit.
 
Od pátku 13. června budu na těchto stránkách uveřejňovat fotky s komentářem ke každému natáčecímu dni tak, jak šly po sobě.  Každý den jeden díl.
 
Pokud máte chuť projet si naši filmovou trasu s námi ještě jednou a přečíst si poznámky producenta, řidiče, navigátora a občasného taxikáře v jedné osobě, srdečně vás zvu.
 
Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66
 
Ještě bych vám rád připomněl, že jsme mezi našimi příznivci vyhlásili sbírku, která nám alespoň částečně pomůže uhradit některé nutné náklady na realizaci filmu. Proto vám budeme moc vděčni, pokud přispějete jakoukoliv částkou ve prospěch našeho smělého projektu.A pokud se rozhodnete přispět částkou vyšší než 750,- Kč, získáte na natáčení filmu i nádhernou upomínku - originální pamětní plechovou tabulku s uvedením vašeho jména jako podporovatele filmu.
Svůj příspěvek můžete poukázat na účet 1112341023/3030. Slovenští příznivci mohou k platbě využít slovenský účet 2800219958/8330. Po připsání částky na účet ti zašleme potvrzení  o přijetí a samozřejmě naše poděkování!
Moc vám děkuji za pozornost!