KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Splňte si svůj sen na Route 66

Text: Zdeněk Jurásek - prezident České asociace Route 66
Splňte si svůj sen na Route 66
16.10.2012
 

Vyhlášen termín velké jarní cesty po Route 66. Pokud máte zájem přidat se k nám - a nemějte strach, my Route 66 známe jako své boty! - zde jsou podrobnější informace.

 
Velká jarní cesta po ROUTE 66
 
1. - 19.5. 2013 (17 dní)
 
Program:
- absolvování celé trasy z Chicaga do Los Angeles
- návštěva všech nejatraktivnějších míst na Route 66
- prohlídka muzea Harley-Davidson v Milwaukee
- návštěva zajímavých atrakcí Route 66
- ubytování v historických motelech na Route 66
- setkání se zajímavými osobnostmi na Route 66
- návštěva hlavních muzeí Route 66
- další exkluzivní program - ochutnávka vín ve vinařství na Route 66, návštěva Capitolu v Oklahoma City, návštěva Express Ranche, návštěva partnerského ranče Cowgirls and Cowboys in the West atd. atd.)
- 4 fakultativní výlety (Grand Canyon, Monument Valley, Las Vegas, Death Valley,...)
 
Každý účastník cesty po Route 66 je oprávněn získat speciální certifikát o absolvování cesty po hlavní ulici Ameriky s Českou asociací Route 66. Certifikát má formu krásné plechové tabulky formátu 300x200 mm a je číslovaný. Každý účastník může získat MAXIMÁLNĚ 2 kusy.
K vydání tohoto dokumentu dal svolení David Knudson, zakladatel a výkonný ředitel National Historic Route 66 Association, nejvýznamnější organizace R66 na světě. David nám dokonce osobně svěřil i svůj podpis, abychom jej na certifikát umístili.
 
Proč na Route 66 s Českou asociací Route 66?
 
elikož je cesta po Route 66 organizována pod hlavičkou České organizace Route 66, účastníkům se dostane těch nejkvalifikovanějších průvodcovských služeb a aktivní podpory ze strany amerických asociací Route 66.
Naše zkušenosti a široké osobní kontakty umožní účastníkům seznámit se z hlavní ulicí Ameriky mnohem hlouběji a podrobněji než při individuální cestě.Podrobnější informace žádejte na našem kontaktním e-mailu či telefonu.