vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startuje jarní Route 66

Text: Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66, foto: www.r66.cz
Startuje jarní Route 66
27.04.2015
 

Velká jarní jízda po Route 66 začíná - sledujte on-line

 
Velká česko-slovenská jarní cesta po Route 66 je za dveřmi, už je to tak Za pár dní, tedy konkrétně ve čtvrtek 30. dubna vyráží početná skupina dvaadvaceti českých a slovenských motoristů zdolávat trasu nejslavnější silnice světa – Route 66.
 
Tradiční americký výlet organizuje Česká asociace Route 66, jejíž zkušenosti na tomto poli jsou opravdu mimořádné. Bohatý program, návštěva legendárních míst, setkání s řadou amerických přátel a především průjezd CELÉ trasy Route 66 – to je to, nač se účastníci už teď mohou těšit.
 
Naši sestavu tvoří, kromě samotných účastníků, také 12 motorek a tři auta, což je opravdu utěšená kolona
 
Velké jarní cestování tentokrát nekončí na pláži v Santa Monice, ale v San Francisku,  kam se po zdolání Route 66 vydáme po pobřežní Highway 1.
 
A aby toho cestování nebylo málo, s další menší skupinou pak následně projedeme slavnou Lincoln Highway ze San Francisca až do New Yorku
 
Postup naší výpravy můžete sledovat denně prostřednictvím pravidelných reportáží, a to na našich stránkách www.r66.cz samozřejmě i na facebooku www.facebook.com/czech.route66.  Buďte s námi “on the road“.