vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Velké jarní jízdy po Route 66 začínají

Text a foto: Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66
Velké jarní jízdy po Route 66 začínají
03.05.2016
 

Po Route 66 tam a zpět - sledujte nás on-line

 
Hned dvě velké česko-slovenské cesty po Route 66 jsou za dveřmi, už je to tak Za pár dní, tedy konkrétně ve čtvrtek 5. května vyráží početná skupina šestadvaceti českých a slovenských motoristů zdolávat trasu nejslavnější silnice světa – Route 66.
 
Tradiční americký výlet organizuje Česká asociace Route 66, jejíž zkušenosti na tomto poli jsou dostatečně dobře známé. Bohatý program, návštěva legendárních míst, setkání s řadou amerických přátel a především průjezd CELÉ trasy Route 66 – to je to, nač se účastníci už teď mohou těšit.
 
Naši sestavu tvoří, kromě samotných účastníků, také 16 motorek a dvě auta, což je už opravdu "slušnej oddíl"
 
První výprava si k routce přidává i třídenní "bonusový" výlet do San Franciska,  kam se vydáme po pobřežní Highway No. 1.
 
Tím ale naše cestování po nejslavnější silnici světa rozhodně nekončí. Hned 27. května se v Los Angleles sejde druhá parta, která absolvuje tutéž nádhernou trasu v opačném směru - z L. A. do Chicaga. Zde pojedeme v pěkném počtu 18 účastníků na sedmi motocyklech a ve dvou autech.
 
Postup obou našich výprav můžete sledovat denně prostřednictvím pravidelných reportáží, a to na našich stránkách www.r66.cz samozřejmě i na facebooku www.facebook.com/czech.route66.  Buďte s námi “on the road“.
 
Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66