vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Velké jarní jízdy po Route 66 začínají

Text a foto: Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66
Velké jarní jízdy po Route 66 začínají
03.05.2016
 

Po Route 66 tam a zpět - sledujte nás on-line

 
Hned dvě velké česko-slovenské cesty po Route 66 jsou za dveřmi, už je to tak Za pár dní, tedy konkrétně ve čtvrtek 5. května vyráží početná skupina šestadvaceti českých a slovenských motoristů zdolávat trasu nejslavnější silnice světa – Route 66.
 
Tradiční americký výlet organizuje Česká asociace Route 66, jejíž zkušenosti na tomto poli jsou dostatečně dobře známé. Bohatý program, návštěva legendárních míst, setkání s řadou amerických přátel a především průjezd CELÉ trasy Route 66 – to je to, nač se účastníci už teď mohou těšit.
 
Naši sestavu tvoří, kromě samotných účastníků, také 16 motorek a dvě auta, což je už opravdu "slušnej oddíl"
 
První výprava si k routce přidává i třídenní "bonusový" výlet do San Franciska,  kam se vydáme po pobřežní Highway No. 1.
 
Tím ale naše cestování po nejslavnější silnici světa rozhodně nekončí. Hned 27. května se v Los Angleles sejde druhá parta, která absolvuje tutéž nádhernou trasu v opačném směru - z L. A. do Chicaga. Zde pojedeme v pěkném počtu 18 účastníků na sedmi motocyklech a ve dvou autech.
 
Postup obou našich výprav můžete sledovat denně prostřednictvím pravidelných reportáží, a to na našich stránkách www.r66.cz samozřejmě i na facebooku www.facebook.com/czech.route66.  Buďte s námi “on the road“.
 
Zdeněk Jurásek, Česká asociace Route 66