vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vzniká český film o Route 66

Text a foto: Zdeněk Jurásek / www.r66.cz
Vzniká český film o Route 66
21.11.2013
 

Nový český film o Route 66 bude natočen na jaře 2014.

 
Po úspěchu našeho filmu Route 66 – Mainstreet U.S.A. z roku 2010 jsme se rozhodli vydat se na Route 66 s filmovým štábem ještě jednou. Od 19. května příštího roku budeme na hlavní ulici Ameriky natáčet nový celovečerní film.
 
Ten se samozřejmě bude od toho prvního výrazně lišit. Zatím vám nemůžeme prozradit podrobnosti, jedno však je naprosto jisté: chystáme se natáčet na místech, která má málokdo možnost vůbec spatřit nebo navštívit, setkáme se s velmi výjimečnými lidmi a především: na cestě si užijeme spoustu zábavy.
 
Film vzniká za přímé podpory všech amerických asociací a organizací Route 66 a bude naprosto přelomovou záležitostí. Režie a jedné z kamer se opět chopí Tomáš Zindler, produkci zajišťuje Zdenek Jurásek.
 
A právě teď máte možnost shlédnout úplně nový „hollywoodský“ reklamní trailer, který oficiálně představíme už ve středu v kalifornském Disneylandu na velké konferenci o Route 66. Tuto významnou akci pořádá World Monuments Fund (Světový fond pro ochranu památek), Česká asociace Route 66 zde zastupuje celý „zbytek světa“.

Video

2014 CZECH ROUTE 66 FEATURE FILM TRAILER