vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

AGV GP-Tech Simoncelli Tribute

Text: Jiří Křížek, foto: AGV
AGV GP-Tech Simoncelli Tribute
30.11.2012
 

Společnost AGV přichází se dvěma novinkami v podobě vzpomínky na Marca Simoncelliho.

 
Po dohodě s rodinou Marca Simoncelliho přichází společnost AGV na trh se dvěma novinkami, které mají být poctou tragicky zahynulému italskému závodníkovi.
 
První novinkou je integrální helma GP-Tech Special Simoncelli Tribute. Ta byla designově natolik upravené, že je nyní opravdovou kopii helmy, kterou používal samotný Marco Simoncelli. Helma zahrnuje technologii modernizovanou informacemi získanými během závodních zkušeností. Samozřejmostí je skloubení dokonalosti a komfortu s bezpečností a dobrou ventilací. Logo AGV je umístěno na horní části helmy, zatímco na bradě helmy je logo San Carlo. Horní část obsahuje také tradiční startovní číslo Marca Simoncelliho #58 a symbol srdce v barvách japonské vlajky, což je symbol na podporu obětem zemětřesení v Japonsku roku 2011. Cena helmy je 749 Eur.
 
Vyznavačům jízdy na skútru je určená helma AGV Bali Copter Special Simoncelli Tribute, která má nový grafický design, jež symbolizuje helmu GP-Tech používanou Marcem Simoncellim. Helma má hledí „vrtulníkového“ typu. Boční provedení ve stylu „vintage“ je z kůže. Cena této helmy je 149 Eur.