vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Caberg představil nové modely pro rok 2012

Text: Jiří Křížek, foto: Caberg
Caberg představil nové modely pro rok 2012
21.12.2011
 

Italská společnost Caberg představila nové modely přileb pro rok 2012.

 
Společnost Caberg se sídlem v Bergamu, se vždy zaměřovala především na produkty střední cenové kategorie. Pro rok 2012 přichází na trh se třemi novými modely základních řad – modulární Duke, integrální Ego a v kategorie jet pak s modelem Riviera V2+.
 
Modulární helma Duke je vybavená systémem P/J, který zabraňuje náhodnému uzavření pohyblivé části. Pouze 1,5 kg těžká helma je vybavená systémem DoubleVisorTech s integrovanou sluneční clonou a snadným manévrováním. Interiér přilby je kompletně odnímatelný a pratelný.
 
Integrovaná přilba Ego je novinka firmy Caberg, která ve svém nitru skrývá agresivní styl. Přilba má nový ventilační systém i novou sluneční slonu se systémem DoubleVisorTech. Hledí by mělo být nepoškrábatelné a nezamlžitelné. Vyplň přilby je z protialergenního materiálu a samozřejmě kompletně vyjímatelné. Přilba je nabízená ve čtyřech barvách: lesklé černé, matné černé, černobílé a hnědé grafitované.
 
Přilba Riviera V2+ je novinkou kategorie jet a je ideální pro každodenní použití ve městech. I tato přilba má hledí se systémem Double Visor Tech. Pro jeho výměnu není potřeba žádné nářadí. Vysokoprodyšná výplň přilby je plně odnímatelná.