vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nolan X-802 Ultra Carbon MotoG Limited

Text: Jiří Křížek, foto: Nolan
Nolan X-802 Ultra Carbon MotoG Limited
13.11.2013
 

U příležitosti posledního závodu MotoGP 2013 představila společnost Nolan novou vlajkovou loď své produkce.

 
Společnost Nolan dává do prodeje novinku v podobě přilby Nolan X-802 Ultra Carbon MotoG Limited Edition. Jedná se o limitovanou edici klasického modelu X-802R, která byla doplněná o zajímavý design.
 
Limitovaná edice obsahuje 100 kusů označených pořadovým číslem, ale do prodeje jde pouze 99 z nich, protože přilbu s číslem „0“ obdržel v sobotu večer ve Valencii, kde končil letošní šampionát MotoGP, Carmelo Ezpeleta, šéf společnosti Dorna Sports, která vlastní marketingové a televizní práva pro vysílání tohoto Mistrovství světa.
 
Helma je vyrobená z karbonu, ale nad rámec standardní X-802R v tomto limitovaném provedení naleznete vše, co by jste požadovali od helmy určené pro závody, a to ať speciální obložení hrany průzoru, tak i zcela modifikované difuzory vstupu vzduchu na bradě helmy, či speciální výstelku v oblasti lícních kostí. Každá helma má na zadní straně skořepiny speciální destičku s pořadovým číslem od nuly do 99.
 
Společně s helmou bude v ceně 999 Euro poskytovaná náhradní tmavá clona, dvě „trhačky“ proti znečistění a speciálně navržený vak na přenášení. Helma bude mít speciální design s výrazným označením X-Lite a logem MotoGP. Prodávat se bude výhradně přes eshop www.store.motogp.com.