CzechBike Yamaha MotoGP 950 all
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

NZI RCV Carbon

Texk: Jiří Křížek, foto: HZI Helmets
NZI RCV Carbon
27.01.2015
 

Exkluzivní záležitostí z kolekce španělské společnosti NZI je pouhých 1,2 kilogramů vážící karbonová helma RCV.

 
Španělská společnost NZI Helmets je již dnes velmi známá nejen na lyžařských svazích a cyklistických stezkách, ale i ve světě motocyklového dobrodružství. Pro nejnáročnější skupinu motorkářů připravila společnost plně karbonovou helmu RCV Carbon.
 
Helma je speciálně vyvinutá pro použití na nejsilnějších supersportových motocyklech, nebo pro závodní účely. Je velmi lehká, pouhých 1200 gramů (+/- 50g), má zlepšené akustické vlastnosti a zdokonalený profil pro lepší stabilitu ve vysokých rychlostech.
 
Pro upevnění je připraven dvojitý titanový D-kroužek. Vnější karbonovou skořepinu doplňuje speciální vnitřní skořepina, která zvyšuje bezpečnost temene hlavy a brady.
 
Vnitřní vycpávky z Dry-Fast-Dry technologie jsou plně vyjímatelné a omyvatelné. Helma je dodávaná s nosním protektorem Outlast®.
 
Vpředu helmy jsou dvě sady vstupních otvorů pro chladící vzduch, které jsou ovládány systémem „one push“, tedy pouze jedním tlačítkem. Plexy helmy je vybaveno technologii 3D VisorVisor a lze ho tepelně tvarovat dle potřeby.
 
Helma je vyráběná v barvě karbonu ve velikostech XS až XL.