vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Dunlop Just Ride

Tisková zpráva Dunlop CZ
Dunlop Just Ride
23.03.2021
 

Just Ride - motocyklové pneumatiky Dunlop se představují novým sloganem


• Dunlop Motorcycle Europe zavádí novou identitu značky
• je navržena tak, aby oslovila a inspirovala jezdce v celé Evropě
• vychází z mimořádných zkušeností a odborných znalostí společnosti Dunlop


Společnost Dunlop Motorcycle Europe během tohoto měsíce postupně odhaluje novou prezentaci značky Dunlop. Cílem sloganu Just Ride je novým způsobem oslovit jezdce v celé Evropě. Změna identity zahrnuje vše, co s Dunlop Motorcycle Europe souvisí, a byla již zavedena na jejích webových stránkách a sociálních médiích.

Heslo Just Ride symbolizuje pocity svobody, dobrodružství a radosti ze života, které pro jezdce představuje jízda na motorce. Pneumatiky Dunlop nabízejí bezkonkurenční přilnavost a bezpečnost a jezdci si díky nim mohou naplno a bez obav užívat vzrušení z jízdy. Díky vysoké odborné kvalifikaci společnosti Dunlop ve všech segmentech motocyklových pneumatik – od hypersportů přes off-road až po custom motorky a vše mezi tím – by měl nový styl oslovit jezdce všech stylů, schopností a z každého prostředí.

Slogan Just Ride byl vybrán na základě rozsáhlého průzkumu mezi jezdci v celé Evropě. Průzkum prokázal, že jezdci upřednostňují pneumatiky, díky nimž se mohou cítit bezpečně a pod ochranou, a z produkce značky, na níž se mohou za všech okolností spolehnout. Jejich pneumatiky musí být odolné a trvanlivé a musí se vyznačovat vynikající přilnavostí, ať už při rychlé jízdě na okruhu nebo v náročných podmínkách silničního provozu. Heslo „Just Ride“ asociuje výkonnost, rebelství a charisma a současně implikuje pocit bezpečí a ochrany. Jezdci značky Dunlop vědí, že tyto atributy pro její výrobky velmi dobře platí, nová prezentace značky by měla pomoci upevnit prémiový status společnosti Dunlop na celém trhu.

Partnerství společnosti Dunlop se závodníky a významnými závodními týmy je důležitou součástí poselství hesla Just Ride. Technologie, které přispívají k vítězstvím v různých soutěžích, ať už se jedná o motokros, silniční závody, Grand Prix nebo vytrvalostní závody, jsou součástí všech výrobních řad motocyklových pneumatik Dunlop, které tak bezkonkurenční odbornou kvalifikaci značky a její technologie zprostředkovávají všem jezdcům.

Dunlop zavádí heslo Just Ride v průběhu března; zatím je již k vidění na webových stránkách Dunlop Motorcycle Europe a na sociálních médiích (Dunlop Moto na Facebooku a dunlopmoto na Instagramu). Novou identitu podpoří poutavá grafika a vizuály vzbuzující pocity dobrodružství a vzrušení z jízdy, včetně propagačního filmu, který shrnuje, co vše se za novou identitou značky skrývá.

Luca Davide Andreoni, marketingový manažer Dunlop Motorcycle Europe:
„Proč sáhnout právě po pneumatikách Dunlop? Těmito dvěma slovy – Just Ride – chceme dát jezdcům ochutnat jedinečné pocity a emoce, které jim mohou naše výrobky poskytnout. Pneumatiky Dunlop navrhují odborníci, kteří využívají technologie vítězných závodníků mistrovství světa, aby zpřístupnili výjimečnou přilnavost, užitné vlastnosti a bezpečnost pro jezdce všech stylů. Nová identita značky tuto skutečnost dokonale shrnuje a vysílá jasné poselství jezdcům v celé Evropě.“