vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GIVI Bluetooth I302B

Text: Jiří Křížek, foto: GIVI
GIVI Bluetooth I302B
29.01.2013
 

Nový systém Bluetooth I302B od GIVI umožňuje telefonování bez použití rukou při hovoru.

 
Nový systém GIVI Bluetooth I302B umožňuje nejen přijmout telefonní hovor, ale i přijímat dopravní informace a komunikovat se spolujezdcem, pokud on je vybaven stejným systémem.
 
Systém Bluetooth I302B od společnosti GIVI je univerzální a lze ho použít ve spojení s jakýmkoliv typem a značkou helmy. Reproduktory a mikrofon se totiž přichycují pomocí samolepek a suchých zipů, které jsou součástí balení Bluetooth I302B. Navíc balení obsahuje několik upínacích samolepek a zipů, proto se nemusíte bát zařízení koupit, ani pokud používáte několik druhů přileb (například pro chladnější, či teplejší podmínky).
 
Baterie v zařízení vydrží v pohotovostním režimu 80 hodin a její nabíjení trvá dvě hodiny. Systém I302B se připojuje k zařízení pomocí Bluetooth  všech generací a lze ho tak spárovat i s moderními chytrými telefony. GIVI není v oblasti Bluetooth komunikačních systémů žádný nováček, a proto v modelu I302B je zachyceno vše, co se za dobu výroby tohoto zařízení odrazilo v jejím vývoji. GIVI Bluetooth I302B by mělo být k dispozici v obchodech od února a mělo by stát přibližně 80 Euro.