vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2018

Text a foto: Motohouse
Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2018
14.12.2017
 

Jistě jste postřehli, že titulka letošního katalogu Motohouse je jiná. Ano, my totiž slavíme. Ta dvě X v jejím středu neznamenají nic jiného než dvacítku a ta zase počet let, po která tato publikace vychází.

 
Dvě desítky let to už je, kdy se partička kolem našeho pana vydavatele v hospodě u piva usnesla, že v té době jediný katalog na českém trhu stojí za prd a že to dokáže sepsat a udělat líp. Nekecali tenkrát, dokázali to. První ročník měl 132 stran, na nich nějakých 300 motorek, a jelikož Tomáš Novák tou dobou vydával taky věhlasný Penthouse, volba názvu nebyla zas tak složitá.
 
Mluvit o tom, jak se za těch dvacet let změnil motorkový trh, nemá smysl, to každý z nás vnímá. Budeme trochu sobecky mluvit o nás, o tom, jak se měnil právě katalog Motohouse. Nebylo to totiž málo myšlenek, energie a práce – každý rok ho trochu posunout, vylepšit a nabídnout vám čtenářům všechny ty obrázky a informace co nejlépe.
 
A tady je tedy letošní výsledek. Opět navýšení obsahu, opět větší počet stran, větší fotky, komplexnější informace v tabulkách. Oproti loňsku jsme též přidali, podle ohlasů pozitivně přijatou, srandičku s písničkama i do kategorie Heritage. Chceme, abyste se bavili, a jsme moc rádi, že vycházíme ještě před časem vánočních svátků, kdy má na nejvíce času na čtení a listování snad každý z nás…
 
Nová sezona 2018 se blíží, tak ji otevřete s Motohouse Katalogem motorek – a uvidíte, že bude povedená.
 
Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2018
…v prodeji od pátku 15. 12. 2017
Cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
 
Floowie: http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/mkt-2018
 
Digiport: http://www.digiport.cz/detail/floowie_pu/0/778_Motohouse_katalog_motocyklu_a_ctyrkolek_2018
 
AlzaMedia: https://www.alza.cz/media/motohouse-katalog-1-2018-d5232260.htm?o=1
 
nebo již brzy rovněž v aplikaci, kterou najdete na App Store nebo na Google Play.