vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2020

Text a foto: Motohouse
Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2020
16.12.2019
 

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2020 by se měl stát vaším průvodcem po trhu a měl by vám umožnit udělat si přehled, vybírat, snít.


* 22. ročník
* 349 modelů
* navýšení na 244 stran
* 75 novinek modelového roku 2020
… a stále stejná cena 159 Kč


Kategorie: SPORTOVNÍ / STYLOVKY

Dovolte, abych vás jménem redakce Motohouse přivítal na stránkách katalogu 2020. Ten by se měl stát vaším průvodcem po trhu a měl by vám umožnit udělat si přehled, vybírat, snít. Nemyslete si, sníme tady i my během toho měsíce, kdy ho pro vás připravujeme.
Motorky, které jsme už stokrát viděli, i ty úplně nové, čas od času se člověk přistihne, jak zírá na fotku a hlavou je někde na silnici. Chybí snad už jen vydávat zvuky přes zavřené rty.

Kategorie: NAHÁČE / CROSS & SUPERMOTO

Podzim roku 2019 a především veletrh EICMA v Miláně přinesly další vlnu novinek, která ukázala, kam se bude v nejbližších letech ten náš motorkový svět vyvíjet. Hlavní směry budiž v podstatě dva. Předně jsou to malé levné motorky. Kdo z velkých výrobců je ještě neměl, ten je přidává.
Navíc se nám hodně pouští do hry Čína a nutno říct, že kvalita i design jejich motorek jdou citelně nahoru. Ale to je všechno tak trochu nenápadné, bez humbuku. Ten na sebe strhává opačná strana, ten druhý směr – nadupané superbiky a naháče. 200 koní už není žádná hranice, jdeme dál
Kategorie: CESTOVNÍ / HARD & HEAVY

A zdaleka už ne jenom u kapotovaných motorek, tento „nešvar“ se nám rozlézá i do naháčů. Sledovat ostrý souboj Ducati a Kawasaki bude hodně zajímavé. Jedna věc je jasná, motorek je nepřeberné množství a čím dál víc výrobců má odvahu vydat se mimo hlavní proud.
Díky tomu už bude asi opravdu jen malé procento těch, kteří můžou říct, že si fakt nevyberou. Přeji vám, ať mezi ně nepatříte, a naopak ať máte strojů v hledáčku víc. Pak si motorky udrží vaši pozornost, budou cílem vašeho myšlení a snění. Příjemná starost, ne?Kategorie: CESTOVNÍ ENDURO / ČTYŘKOLKY

Pokud máte v úmyslu vybrat si novou motorku, gratulujeme a přejeme dobrou volbu. A pokud čtením katalogu budete „jen“ krátit dlouhé chvíle, ať vám udělá spoustu radosti.
To je ten důvod, proč se Motohouse parta už po dvaadvacáté zavřela na měsíc k počítačům a dala tuhle malou motorkářskou knihu radosti dohromady. Děkuji všem, kteří se na ní podíleli, odvedli jste skvělou práci v neuvěřitelném časovém presu. Stálo to za to
Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2020

v prodeji od úterý 17. prosince 2019
cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
informace: www.motohouse.cz

…nově lze katalog objednat i poštou na www.send.cz