vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Širší výběr pro jezdce na motocyklu Tracer

Text a foto: Yamaha-motor.eu
Širší výběr pro jezdce na motocyklu Tracer
13.04.2018
 

Originální příslušenství a jezdecké vybavení k motocyklu Tracer 900 2018

 
Tracer 900
 
Motocykl Yamaha Tracer 900 zaujímá pozici nejlepšího sportovně cestovního motocyklu střední třídy a po celé Evropě má spoustu věrných příznivců. V roce 2018 staví Tracer 900 na silných stránkách původního modelu. Současně vylepšuje svůj cestovní potenciál a upevňuje si pozici dokonalého a kvalitního produktu. Mezi vylepšení patří například přepracované panely kapotáže. Nový model je také vybaven užšími řídítky a štíhlejšími kryty rukou, a také novým štítem s možností nastavení jednou rukou pro lepší ochranu před povětrnostními vlivy.
 
Nová poloha sezení přináší vyšší pohodlí jezdci i spolujezdci, u kterého ke komfortu přispívají také přepracované stupačky a nová madla. Hliníková kyvná vidlice nové konstrukce společně s přepracovaným nastavením zadního tlumiče zajišťují ještě lepší cestovní výkony motocyklu.
 
Tracer 900GT
 
Tracer 900GT, který vychází z modelu Tracer 900, má ve verzi pro rok 2018 rovněž vylepšené specifikace a nabízí uživatelům sportovně cestovních motocyklů špičkové vlastnosti za příznivou cenu.
 
Nový Tracer 900GT je vybaven celou řadou exkluzivních prvků, například 20litrovými barevně sladěnými bočními kufry, které lze rychle sejmout, a také plnobarevným přístrojovým panelem TFT a vyhřívanými rukojeťmi.
 
Exkluzivitu modelu GT podtrhuje přední vidlice zlaté barvy, zadní tlumič je pak opatřen novým dálkově ovládaným seřizovačem předpětí. S rychlořazením a tempomatem v základní výbavě tak představuje nejdokonaleji vybavené provedení modelu Tracer 900.
 
Oba modely jsou vybaveny stejným tříválcovým motorem o objemu 847 ccm a antihoppingovou spojkou (A&S). Elektronická výbava zahrnuje systém kontroly trakce (TCS) se 3 režimy a volitelné provozní režimy D-mode pro optimální výkon za všech podmínek.
 
Díky štíhlému, lehkému hliníkovému rámu litému pod tlakem metodou CF, velké palivové nádrži s objemem 18 litrů, hlavnímu stojanu a systému ABS ve standardní výbavě se modely Tracer 900 a Tracer 900GT pyšní výbavou, která patří v dané třídě k nejucelenějším.
 
Klíčové vlastnosti modelu Tracer 900 / Tracer 900GT:
*    Tříválcový motor o objemu 847 ccm s crossplane filozofií klikového hřídele
*    Anti-hoppingová spojka (A&S)
*    Systém kontroly trakce (TCS) se 3 režimy
*    Volitelné provozní režimy pomocí systému D-MODE
*    Štíhlý, lehký hliníkový rám litý pod tlakem metodou CF
*    Velkoobjemová 18litrová palivová nádrž
*    Hlavní stojan
 
Originální příslušenství pro model Tracer 900
 
Společnost Yamaha vyvinula řadu vysoce kvalitního originálního příslušenství pro modely Tracer, které každému jezdci umožňuje postavit si jedinečný sportovně cestovní motocykl.
 
Nejvýznamnějším přírůstkem do sortimentu je nová sada 20litrových barevně sladěných bočních kufrů speciálně vyvinutých pro model Tracer 900, díky kterým mají zákazníci ještě širší možnosti přepravy zavazadel.
 
Nabídka pro rok 2018 zahrnuje tlumič výfuku Akrapovič, pevné a měkké boční brašny, horní kufry a řadu pohodlných vyhřívaných sedel a čelních štítů. Dále je k dispozici široký výběr stylového příslušenství, chráničů a páček Billet.
 
Díky tomuto širšímu sortimentu originálního příslušenství nebylo sestavení osobitého sportovně cestovního motocyklu Tracer 900 odrážejícího potřeby a přání konkrétního majitele nikdy snazší.
 
Jezdecké vybavení pro motocykl Tracer 900
 
S cílem splnit požadavky jezdců na modelech Tracer 900 vytvořila společnost Yamaha pro rok 2018 novou kolekci sportovně cestovního jezdeckého vybavení. Nová jezdecká bunda Touring ve stylovém černém nebo černošedém provedení poskytuje celoročně mimořádné pohodlí a ochranu při jízdách na dlouhé vzdálenosti. Díky vyjímatelným voděodolným a prodyšným vložkám ji lze používat celoročně, a díky reflexním prvkům 3M vpředu, vzadu a na rukávech, a chráničům loktů a ramen s certifikací CE, je jezdecká bunda Touring pro vlastníky motocyklu Tracer 900 dokonalou volbou.
 
Produktovou řadu doplňují jezdecké kalhoty Touring. Kalhoty jsou vybaveny chrániči kolen s certifikací CE, výztuhami Riplan a vyjímatelnou zimní vložkou na zip.
 
Celý sortiment sportovně cestovního jezdeckého vybavení Yamaha najdete na stránkách www.yamaha-motor.eu.
 
Barvy pro rok 2018, dostupnost a ceny
*  Od dubna 2018 bude motocykl Tracer 900 k dispozici v barvách Nimbus Grey a Tech Black.
*  Od května 2018 bude motocykl Tracer 900GT k dispozici v barvách Midnight Black, Nimbus Grey a Phantom Blue.
 
Ceny modelů Tracer 900 a Tracer 900GT se v jednotlivých zemích liší, informace pro konkrétní zemi získáte od národního zastoupení společnosti.