vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Triumph hledí do budoucna

Text: BVV, foto: Triumph
Triumph hledí do budoucna
01.04.2021
 

Tradiční britská motocyklová značka Triumph letos vsadila na budoucí motorkářský potěr.


Tradiční britská motocyklová značka Triumph letos vsadila na budoucí motorkářský potěr. K dispozici je proto hned několik modelů připravených zasvětit mladé jezdce a jezdkyně do světa jedné stopy. Společným znakem je cenová dostupnost, jednoduchost obsluhy a špičková obratnost. Zástupcem silničních motocyklů je nejmladší naháč Triumph Trident 660. V jeho rámu burácí tříválcový motor o objemu 660cm3, který známe například z modelu Street Triple S. Jeho výkon 81 koní lze omezit na něco málo pod hodnotu 48, což otevírá možnosti majitelům řidičských oprávnění A2.

Dalším reprezentantem začátečnických modelů je Triumph Tiger 850 Sport. Také výkon jeho motoru lze omezit tak, aby vyhovoval požadavkům řidičského oprávnění A2. Nejnovější přírůstek rodiny Tiger se tak stává ideáním vstupním strojem do světa nikdy nekončícího dobrodružství na dlouhých cestách sólo i ve dvou.

Milovníky klasiky pak jistě potěší téměř kompletně inovovaná třída Bonneville, zatímco protřelí profesionálové mohou hledat nové limity v sedle dosud nejsilnějšího naháče, který kdy opustil továrnu v Hinckley. Její bránu totiž vyrazil nový pouliční chuligán Speed Triple 1200 RS.