vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. června do 5. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Yamaha spustila objednávání YZR-R1M 2018

Text a foto: yamaha-motor.eu
Yamaha spustila objednávání YZR-R1M 2018
28.11.2017
 

Systém elektronických objednávek motocyklu Yamaha YZF-R1M je nyní k dispozici.

 
Elektronická registrace zákazníků pro model YZF-R1M
 
Systém elektronických objednávek motocyklu Yamaha YZF-R1M bude spuštěn v pondělí 27. listopadu 2017 v 11:00 (SEČ) a společnost Yamaha bude přijímat rezervace limitované edice 2018 tohoto exkluzivního okruhového a závodního motocyklu.
 
Mimořádně technicky vyspělý motocykl YZF-R1M čerpající inspiraci u modelu YZR-M1, který vyhrál seriál MotoGP a na němž v současnosti jezdí Valentino Rossi a Maverick Viñales, dává soukromým jezdcům a týmům příležitost zažít nejnovější techniku továrních strojů.
 
Pro rok 2018 dostal model YZF-R1M nejmodernější elektronické odpružení ERS s označením Smart EC 2, které je nejdůmyslnějším systémem, jaký kdy společnost Öhlins pro sériově vyráběný motocykl vyvinula. Vyšší inteligence tohoto nového systému nabízí preciznější dynamiku odpružení při jízdě na okruzích, zejména v oblasti podpory při brzdění, akceleraci a usnadnění průjezdu zatáček. YZF-R1M 2018 je rovněž vybaven propracovanějším systémem rychlořazení, navrženým k zajištění spolehlivého a rychlého řazení převodových stupňů bez použití spojky. YZF-R1M 2017 byl vybaven rychlořazením umožňujícím plynulé řazení nahoru pod plným plynem. Model 2018 však využívá zdokonalený systém QSS, který navíc umožňuje rychlořazení i směrem dolů.
 
Předchozí edice modelu YZF-R1M byly všechny rychle vyprodány. Všem zájemcům o edici 2018 z řad jezdců a týmů doporučujeme provést rezervaci na stránkách https://r1m.yamaha-motor.eu/
 
Akce Yamaha Racing Experience (YRE) 2018 pro majitele modelu YZF-R1M
 
Všichni zákazníci, kteří si zakoupí model YZF-R1M 2018, jsou rovněž zváni na exkluzivní akci Yamaha Racing Experience, která proběhne v létě 2018. Tato neopakovatelná událost zahrnuje veškeré důležité aspekty týkající se přípravy a nastavení závodního stroje a její součástí budou teoretická a praktická školení vedená předními závodníky současnosti i historie.
 
Další informace naleznete na webu https://yre.yamaha-motor.eu