KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. ledna do 16. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Yamaha Ténéré 700 – start prodeje

Text a foto: Yamaha-motor.eu
Yamaha Ténéré 700 – start prodeje
28.03.2019
 

Spuštění systému online objednávek motocyklu Yamaha Ténéré 700.


Objevte další horizont jako první
Dne 27. března 2019 ve 14:00 SEČ bude spuštěn systém online objednávek motocyklu Yamaha Ténéré 700. Nyní je připraven přijímat rezervace

Společnost Yamaha uvede na trh zcela první várku nového modelu Ténéré 700 za speciální zaváděcí cenu, aby se včas dostal do rukou nadšeným evropským jezdcům před letní dovolenou - první dodávky proběhnou v červenci.

Jedná se o jeden z nejvýraznějších Adventure motocyklů, jaké kdy společnost Yamaha vyrobila, který představuje návrat legendárního názvu Ténéré na evropský trh. Ténéré 700 se pyšní závodními geny, motorem CP2 o objemu 689 ccm s vysokým točivým momentem a robustním novým podvozkem. Jde tak o jeden z nejschopnějších a nejvšestrannějších motocyklů, jaké jsou v současné době k dispozici.

Jak si objednat nový model Ténéré 700
Systém online objednávek je rychlý a jednoduchý. Stačí se přihlásit na stránce https://tenere700.yamaha-motor.eu, uvést své jméno a stát se jedním z prvních, kdo usedne na tento mimořádný nový Adventure motocykl předurčený k rychlému překonávání dlouhých vzdáleností.

První série motocyklů bude přidělena způsobem kdo dřív přijde, ten dřív bere za exkluzivní online cenu 9 299 EUR*. Motocykly bude možné získat pouze prostřednictvím systému online objednávek. Společnost Yamaha Motor Europe doporučuje, aby všichni zákazníci, kteří chtějí mít jistotu, že motocykl Ténéré 700 získají včas na léto, co nejdříve zadali svou rezervaci. Online objednávky je nutné zadat před uzavřením systému 31. července 2019.

Prostřednictvím systému budou za tuto speciální cenu k dispozici modely Ténéré 700 s plným výkonem i verze o výkonu 35 kW. Dodávky modelů s plným výkonem budou zahájeny v červenci, od září pak budou k dispozici 35kW verze. Oba modely jsou k dostání ve třech různých barevných provedeních: Ceramic Ice, Competition White a Power Black.

Plán dodávek do prodejen
Po dodání motocyklů z online rezervací začne od září 2019 společnost Yamaha dodávat model Ténéré 700 prodejcům po celé Evropě za standardní cenu 9 699 EUR*.

* Upozorňujeme, že uvedené ceny platí pouze pro verze s plným výkonem a 35kW verze, obě bez příslušenství. Ceny se v různých zemích se liší. Konkrétní informace získáte od místního zastoupení společnosti.