KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

4SR hlásí slevy

Text a foto: 4SR
4SR hlásí slevy
14.10.2013
 

Jako každý rok se fanoušci značky 4SR mohou těšit na posezónní výprodeje motocyklového oblečení. A z čeho můžete vybírat letos?

 
Za zvýhodněnou cenu 3700Kč můžete nyní pořídit propracovanou textilní bundu S-Race. Tato textilní motocyklová bunda je určená sportovněji orientovaným jezdcům. Vyjímatelná membrána WaterG8 a termovložka dělají z této bundy ideální ochranu do každého počasí. Jak je u 4SR zvykem, uvnitř bundy naleznete kvalitní chrániče z elastomeru.
 
Decentní, kožená bundu Black II je již druhou generací tohoto klasického modelu a přináší řadu vylepšení. Jedná se o funkční a přitom elegantní kousek, vybavený špičkovými protektory ProLife, s prodlouženým střihem zad a decentními detaily. Bundu Black II pořídíte za skvělých 3999Kč.
 
Oblíbené rukavice Sport Cup jsou vyrobeny z jemné kozinky s velkým důrazem na pohodlí a čistý styl. Tyto motocyklové rukavice ochrání ruce několik sezón a po několika vyjížďkách nebudete ani vědět, že je na sobě máte. Za cenu 1150Kč pořídíte kvalitní, bezpečné a pohodlné, motocyklové rukavice pro sportovní i každodenní použití.
 
Ve slevě můžete nyní zakoupit i novinky tohoto roku! Mikinu Syndicate z příjemného materiálu, která je vhodná pro volný čas, nyní zakoupíte za 900Kč.
 
Kožený pásek Flag, s vytlačeným ornamentem šachovnicové vlajky, vypadá velmi dobře nejen na pánských kalhotách, i dámy by s jeho koupí neměly otálet. Za 600Kč si tak pořídíte skvělý doplněk v moderním a jednoduchém stylu.
 
Slevy jsou platné do vyprodání zásob u všech prodejců značky 4SR, nebo na www.4sr.cz