CzechBike Yamaha MotoGP 950 all
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Knox Studio Collection

Text a foto: knox.cz
Knox Studio Collection
04.02.2016
 

Představujeme novou evoluční kolekci oblečení od Knoxu se systémem změny velikosti, dokonalý přechod mezi použitím na motocykl a mimo něj.

 
Tento systém umožňuje plynulý přechod mezi použitím bundy na motocykl a mimo něj s důrazem na to, aby jste v bundě vypadal úžasně jak s chrániči, tak bez nich.
 
Bundy mají inovativní duální systém zipů, který vede podél boku a rukávů bundy. Tímto systémem lze změnit velikost bundy. Při nastavení na větší velikosti můžete nosit pod bundou pohodlně protektorovou košili, což je nezbytné pro jízdu na motocyklu. Mimo motocykl, kdy dáte stranou chrániče, zavřete zip a bunda tak změní velikost a opět bude skvěle padnout při nošení v každodenním životě, nebo při jiných outdoorových aktivitách.
 
Knox bunda The All Sports Grey
Víceúčelová výkonná multi sportovní bunda je určená jak pro jízdu na motocyklu a mnoho dalších sportovních aktivit, tak současně pro volnočasové nošení.
 
Knox bunda Leonard Waterproof Black
Nová bunda vyrobená z výjimečného materiálu - voskované bavlny, je určená jak pro jízdu na motocyklu a mnoho dalších sportovních aktivit, tak současně pro volnočasové nošení.
 
Kožená bunda Knox Roscoe
Nová kožená bunda Knox Roscoe je navržena, tak aby dokázala být jak plnohodnotnou motorkářskou bundou, tak civilní bundou pro běžné nošení.
 
Knox Armoured Shirt
Protektorovaná košile, jako spodní vrstva pod bundy Studio Collection
Protektorovaná Knox košile je navržena jako zaměnitelné vrstva, která se nosí pod bundu od Knox z Studio Collection.
 
Bunda Knox Thermal
Zateplená pánská prošívaná bunda
Knox zateplená pánská prošívaná bunda je navržena tak, aby byla využita buď jako prostřední vrstva pod bundy z kolekce Studio Collection, nebo jako samostatná bunda.


 

Video

Knox Studio Collection 2015