KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Sériové novinky na výstavě Motocykl

Tisková zpráva Incheba Praha, s.r.o.
Sériové novinky na výstavě Motocykl
08.03.2012
 

V Holešovicích se letos můžete těšit na paletu novinek předních světových výrobců.

 
Kawasaki a Suzuki představí všechno, co mají. A to včetně čtyřkolek. Ale to nejlepší teprve přijde. Ducati ozdobí Průmyslový palác veletržní novinkou 1199 Panigale včetně přiostřené verze. Husqvarna nabídne nový motocykl Nuda 900 a Nuda 900R – poprvé si tak budete moci sednout do sedla stroje, který má šanci přepsat pravidla silničního řádění. Na stánku Meteorsport bude k vidění několik exemplářů od věhlasné značky Bimota! Konkrétně modely DB6 a DB8.
 
Pomalu přitvrdíme a prozradíme, že se můžete připravit i na nové modely Harley-Davidson Sportster Seventy-Two a Softail Slim. Krásné retro kousky, každý ale trochu jiný. V kategorii cruiserů a chopperů ještě vyzradíme novinky u americké značky Victory. K vidění bude nový High-Ball a Cross Country Tour.
 
Veliká lahůdka přijede z Itálie a nebude to pouze jeden stroj. Začněme u značky MV Agusta, která představí novinky pro rok 2012 – modely MV Agusta F3 a F3 series Oro. Že vám tyhle krásky nestačí? Tak to se zaběhněte podívat na nástupce legendární značky Laverda – Breganze, model SF750. Můžeme Vás nalákat na technické údaje jako výkon 85 koní z milovaného řadového dvouválce, štíhlá stavba, váha 160 kilogramů, brzdy Brembo, tlumiče Öhlins. Italský skvost jak se sluší a patří, navíc ve stylu café racer.
 
Zkrátka nepřijdou ale ani vyznavači více kol, než dvou. Velmi exotickou tříkolku představí společnost Morgan. Legendární 3 Wheeler, který vzhledem připomíná bojový letoun bez křídel, po letech opět ožil. O pohon se stará dvoulitrový dvouválec od firmy S&S. To jinde neuvidíte.
 
A samozřejmě se představí i nové čtyřkolky předních výrobců. Společnost Journeyman odhalí zásadní novinku a očekávaný hit následujících sezon – model Gladiator X8 EFI V-Twin. Opomenout nemůžeme ani premiéru čtyřkolek GOES. Výstava začíná už tento čtvrtek 8. března, více informací najdete na www.vyhrajmotorku.cz.