KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Royal Enfield: Riders Club of Europe

Text: bvv.cz, foto: Royal Enfield
Royal Enfield: Riders Club of Europe
01.06.2021
 

Royal Enfield založil vlastní klub majitelů značky.


Všichni majitelé motocyklů značky Royal Enfield se mohou od května letošního roku přihlásit do nově založeného jednotného kontaktního a komunitního centra "Riders Club of Europe". Noví zákazníci pak získají automaticky s nákupem nového motocyklu roční členství v klubu zdarma.

Jádrem činnosti klubu bude nabitý program společných jízd, platforma pro sdílení zkušeností se značkou a exkluzivní účast členů na předváděcích akcích a uvádění nových modelů. Silný důraz je kladený na charitativní činnost. Jejím stěžejním bodem bude každoroční charitativní vyjížďka One Ride, připadající tradičně na první neděli v dubnu.

Členové budou mít přímý přístup na všechny aktivity, které Royal Enfield organizuje, a rovněž na aktivity vybraných partnerů značky. Mezi ty patří pořadatelé zájezdů, půjčovny, organizátoři tréninkových jízd a podobně.

Royal Enfield letos slaví 120. narozeniny od svého vzniku. Oslavit tohle výročí se chystá i český importér Vintage Garage Motors na 1. Mezinárodním srazu motocyklů Royal Enfield v České republice, který by se měl konat v prostorách Beach Parku Mlékojedy ve dnech 30. července až 1. srpna.